koperty druk online

koperty

Koperty drukowane – sprawdź naszą ofertę

Ile razy słyszałeś, że materiały drukowane, takie jak koperty ozdobne, koperty białe z okienkiem nie są już w użyciu? Niech to nie zmyli Twojej czujności – koperty świetnie uzupełnią spójność wizualną marki  profesjonalnej firmy z branży prawniczej, nieruchomości oraz edukacyjnej. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę kopert na każdą okazję – przekonaj się sam!

 

Koperty ozdobne – idealny wybór na imprezy okolicznościowe

Szykujesz imprezę okolicznościową, taką jak: chrzciny, ślub, komunię, świętowanie okrągłej rocznicy ślubu? Koperty ozdobne oraz koperty premium na papierze Olin 120 g w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i kremowym – będą świetnym wyborem na uroczystości rodzinne, jak i firmowe.

 

Koperty na papierze recyklingowym – dbamy o środowisko

Drukarnia Malina przykłada szczególną wagę do ekologii. Naszym priorytetem jest wykorzystanie najbardziej ekologicznych metod wydruku oraz materiałów z recyklingu w trosce o dobro naszej planety. To właśnie dlatego znajdziesz u nas koperty szare i brązowe recyklingowe, wykonane w 100% z papieru po recyklingu. Jak możesz je wykorzystać? Koperty na papierze recyklingowym to nie tylko kolejny krok do efektywnego dbania o środowisko, ale świetne uzupełnienie ręcznie wykonanych zaproszeń! Robienie dobra dla planety zaczyna się od niewielkich kroków, a jednym z nich mogą być właśnie nasze koperty recyklingowe 75 g, 80 g, 100 g.

 

Koperty papierowe – różnorodność formatów

Potrzebujesz kopert w nietypowym rozmiarze? Skontaktuj się z nami! W ofercie naszej drukarni znajdziesz koperty papierowe w formatach: B5, C5, C4, C6, DL, A4, K45, K4. Nie znalazłeś szukanego formatu koperty? Napisz do nas!

 

Koperty białe tradycyjne na papierze offsetowym

Jesteś miłośnikiem tradycyjnych rozwiązań? Mamy coś dla Ciebie! Koperty białe tradycyjne na papierze offsetowym od 70 do 100 g. Te tradycyjne koperty papierowe są idealnym rozwiązaniem na każdą okazję! W naszym asortymencie dostępne są również koperty białe z okienkiem.

 

Koperty już od 100 sztuk – szybko i profesjonalnie

Zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia? W Drukarni Malina zamówisz koperty z dostawą już od 100 sztuk! Wszystkie zamówienia wysyłamy w ciągu 2-3 dni roboczych w dowolne miejsce w kraju. Nasze koperty papierowe mogą zostać zadrukowane do 50% awersu dowolną grafiką, logo lub innym wyróżniającym się elementem. Na życzenie istnieje możliwość obustronnego zadrukowania kopert nadrukiem. Maksymalny nakład kopert papierowych to 50.000 sztuk. Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą naszej drukarni! Realizujemy zamówienia na indywidualne życzenie klienta.