wizytówki składane druk online

wizytówki składane

Wizytówka składana tworzy Twoją markę

Doskonale wiemy, do czego służy wizytówka. Ten niewielki kawałek papieru ma za zadanie zrobić dobre pierwsze wrażenie i odpowiednio przedstawić nas, naszą firmę i markę osobistą. Z każdą wymianą wizytówek budujemy istotną w biznesie sieć kontaktów B2B. Dbając o to, chcemy się wyróżnić i zapaść głęboko w pamięć. Co pomoże w tym lepiej niż oryginalna wizytówka? Z pewnością do takich należą wizytówki składane. Poprzez szczególną formę i wygląd na pewno spełni swoją rolę. Wizytówki przydadzą Ci się każdego dnia, na różnych zaplanowanych spotkaniach, ale też w zupełnie przypadkowych sytuacjach, warto więc mieć je zawsze przy sobie. Nie zwlekaj, zamów już dziś.


Wybierz najlepszą składaną wizytówkę

Czy wiesz, że w drukarni Malina masz mnóstwo możliwości skonfigurowania swoich indywidualnych produktów? Wizytówki składane zamówisz już od kilkuset po kilka tysięcy sztuk. Do wyboru jest różnorodność papierów – ekologiczne, ozdobne, o różnej gramaturze. Wizytówka ma aż 4 strony, co oznacza, że możemy wykorzystać do stworzenia przekazu całe 4 powierzchnie. To, czy wydrukujemy tam coś aplą, zostawimy czyste, czy jedynie delikatnie naznaczone stylową grafiką lub inicjałami, zależy wyłączanie od nas i naszego pomysłu na komunikację wizualną. Przedstaw się tak, jak sobie to wymarzyłeś lub zaufaj naszemu doświadczeniu.


Komunikuj się skutecznie wizytówkami do złożenia

Kiedy już zdecydujesz, jaką treść zamieścić na swojej oryginalnej wizytówce, musisz złożyć zamówienie online w serwisie naszej drukarni, abyśmy mogli je dla Ciebie zrealizować. Jeśli podasz jeden punkt odbioru przesyłki, otrzymasz ją od nas za darmo. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wykreowaniu Twojej komunikacji wizualnej, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, które może bezpłatnie doradzić albo skierować Cię do naszego grafika. Za dodatkową opłatą wykonujemy projekty graficzne od zera. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia w naszej drukarni już dziś, aby Twoje dopracowane i wyróżniające się wizytówki dojechały do Ciebie jak najszybciej. Nie trać okazji do przedstawienia się, bo nadarzają się każdego dnia.