kalendarze spiralowane druk online

kalendarze spiralowane

Kalendarze spiralowane poziom i pion - druk w formacie A3, A4, A2 oraz B2

Szukasz uniwersalnych gadżetów reklamowych? W takim razie wybierz kalendarze spiralowane, które przez cały rok będą przypominać klientom o Twojej firmie. To doskonały sposób na prosty i praktyczny prezent dla klientów oraz dodatek do zamówień.

Reklamuj się przez 12 miesięcy z kalendarzami spiralowanymi A3, A4 i nie tylko

Oferujemy kalendarze spiralowane w wielu formatach: A4, A3, A2 i B2. Format A3 i B2 występuje w wersji pionowej i poziomej. Pozostałe tylko w poziomej. Dzięki temu możesz dopasować rozmiar kalendarza do swoich potrzeb. Do druku wykorzystujemy najwyższej jakości papier o odpowiednio dobranej gramaturze. Proponujemy następujące połączenia:
  • kreda mat 350 g (okładka) i 170 g (wnętrze);
  • kreda połysk 250 g (okładka) i 170 g (wnętrze);
  • offset 250 g (okładka) i 150 g (wnętrze).
Takie połączenia prezentują się świetnie, dzięki temu pozycjonują Twoją markę w oczach klientów oraz dobrze prezentują się na ścianie. Ponadto kalendarze spiralowane wzbogacamy o dodatkowe uszlachetnienia, w zależności od potrzeb klientów. Oferujemy m.in. zabezpieczenie folią matową lub z połyskiem, a także nanosimy specjalny lakier UV. Jeśli chcesz zabezpieczyć kalendarz przed czynnikami zewnętrznymi, to warto skorzystać z dodatkowego zabezpieczenia. Kalendarze spiralowane drukujemy w dwóch wersjach, jeśli chodzi o ilość kart: 1+6 oraz 1+12. Każdy miesiąc może zawierać inny projekt graficzny, a to pozwala dopracować kalendarz pod kątem wizualnym. Ponadto podczas składania zamówienia możesz wybrać spiralę w kolorze białym, czarnym lub srebrnym, w zależności od tego, która wersja kolorystyczna najbardziej pasuje do Twojego projektu.

Kalendarz spiralowany ścienny dla każdego

Kalendarz to gadżet aktualny przez 12 miesięcy. Można go użyć jako formę wewnętrznego marketingu i budowania marki wśród pracowników, jako podarunek okolicznościowy dla klientów czy kontrahentów, lub jako gratisowy dodatek do innych produktów, lub usług. Kalendarz pozostanie z nimi w biurze, domu czy innym miejscu pracy i będzie przywodził na myśl Twoją firmę. To jeden z najbardziej praktycznych gadżetów reklamowych. Jest trwały, zwykle znajduje się w widocznym miejscu i klienci korzystają z niego regularnie.

Kalendarze na spirali pionowe i poziome - szybka realizacja zamówień

Kalendarze spiralowane są wysokiej klasy produktem, a dzięki estetycznemu wykonaniu, będą całorocznym przedstawicielem handlowym każdej firmy. Czytelne kalendarium stworzone przez naszą drukarnię dodają mu łatwości użytkowania. Dzięki niemu dobrze zorganizujesz swoją pracę. W naszej drukarni otrzymasz produkt szybko, a jeśli potrzebujesz, możemy stworzyć dla ciebie dodatkowo płatny projekt graficzny. 12 stron kalendarza to aż 12 szans na ciekawe fotografie i świeży przekaz, warto nawet zainwestować w profesjonalną sesję fotograficzną do takich celów. Realizujemy zarówno mikro zamówienia na 10 sztuk, jak i duże realizacje na ponad 1000 kalendarzy. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może skorzystać z naszej oferty.