menu składane druk online

menu składane

Menu składane dla każdej restauracji

Kiedy wchodzisz do restauracji, pierwsze czego szukasz to wolny stolik, a zaraz po nim menu. Dla każdej restauracji, baru, pubu czy jadłodajni jest to punkt centralny zainteresowania klienta. Taka karta dań czy win musi się odpowiednio prezentować. Nie może się łatwo zużywać, blaknąć i plamić, bo albo będziemy zmuszeni ciągle zamawiać nowe produkty, albo narazimy się na niepochlebne opinie o higienie w naszym lokalu. Nasze menu musi zawierać wszelkie niezbędne informacje, dodatkowo okraszone interesującą i nienachalną oprawą graficzną. Wyróżnienie się w taki sposób, by zapaść w pamięć zarówno zmysłem wzorku, jak i smaku, to klucz do sukcesu.


Składana karta dań czy drinków?

Na składanym menu można znaleźć wiele informacji. Niewielki pub może skorzystać z naszego produkty, by zaprezentować kartę piw, drinków i przekąsek. Bar czy niewielka restauracja to już miejsce, w którym właściciel chętnie zaprezentuje dania śniadaniowe czy obiadowe. Ale nawet wykwintna restauracji hotelowa nie oprze się możliwościom, jakie daje dobrze rozplanowane menu. Przemyśl swoją kartę dań lub napitków i sposób, w jaki chciałbyś ją zilustrować. Jeśli sprawia Ci to problem, zamów u nas projekt graficzny, a pomożemy Ci ruszyć do przodu. Wsparcie znajdziesz również w naszym Biurze Obsługi Klienta, gdzie możesz porozmawiać z profesjonalną obsługą drukarni. Wspólnie wybierzemy nakład, rodzaj podłoża, zadruk i rozmiar całości.


Nie zapomnij o dobrym wykończeniu składanych menu

Jak każdy dopracowany produkt dla branży HoReCa, i ten można i należy odpowiednio wykończyć. Zaufaj naszym metodom uszlachetnień (różne foliowanie) i osłony menu. Metoda składania menu ma taką zaletę, że nie ma żadnych dodatkowych łączeń, produkt jest całością, czytelną, prostą w obsłudze i spójną. To menu jest też zwykle krótsze, a to pozwala klientom szybciej się zdecydować i otrzymać wyczekiwane zamówienie. Posiadasz jeden punkt? To świetnie, otrzymasz od nas dostawę całkowicie za darmo. Serdecznie zapraszamy bary, restauracje, puby i wszelkie ośrodki zajmujące się żywieniem lub serwujące napoje do składania zamówień w naszej drukarni. To Twoja szansa na wyjątkowe menu składane.