menu składane druk online

menu składane

Składana karta menu restauracji – kompaktowa prezentacja oferty

Karta menu to centralny punkt zainteresowania każdego klienta w branży gastronomicznej. Nie ma znaczenia czy prowadzisz małą knajpę, naleśnikarnie, czy klasyczną restaurację. Odpowiednia prezentacja oferty jest kluczowa – to od niej zaczyna się kontakt klienta z lokalem. Składana karta menu restauracji pozwala w prosty i czytelny sposób zaprezentować ofertę.

To doskonały wybór dla lokali, które nie posiadają rozbudowanej oferty lub chcą ją przedstawić w prosty i czytelny sposób. Zamawiając menu w naszej drukarni, możesz dopracować każdy detal projektu. Menu składane doskonale sprawdzi się do prezentacji m.in. nazw produktów wraz ze składnikami dań.

Składane menu do druku – jakie wymiary wybrać?

Przygotowując menu składane do druku w naszej drukarni, możesz dopasować każdy element. Klientom udostępniamy makiety, które mogą pobrać, żeby projekt spełniał wymagania techniczne. Bez wątpienia istotny jest także format. Oferujemy kilka możliwości m.in. DL pion, A4, A5. Duży wybór formatów umożliwia dopasowanie wymiarów do potrzeb przedsiębiorstwa. Im większy format wybierzesz, tym więcej informacji możesz umieścić w menu.

Projektując składane menu do druku, opracuj sposób prezentacji produktów. Zastanów się jakie informacje chcesz umieścić w menu oraz jak pogrupować produkty. Nowoczesne karty menu pełnią nie tylko funkcje informacyjne, ale także estetycznie wyglądają, przykuwają wzrok, dzięki temu budują pozytywne doświadczenia klientów z marką.

W Drukarni Malina oferujemy także profesjonalne wsparcie grafika. Możesz zamówić u nas projekt graficzny – to świetna opcja dla przedsiębiorców, którzy nie mają pod ręką usług grafika.

Nowoczesne karty menu do restauracji – dopasuj każdy detal

Menu składane powinno być dopracowane pod każdym detalem. Warto zainwestować w dodatkowe uszlachetnienia i osłony menu. Dzięki nim jest ono bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i lepiej znosi upływ czasu.

Menu składane są pozbawione dodatkowych łączeń. Spójna forma ułatwia zapoznanie się z całą ofertą restauracji, co znacząco przyśpiesza wybranie odpowiednich produktów. Składając zamówienie w naszej drukarni, możesz wybrać także liczbę wzorów.

Dostawa do jednego punktu jest u nas darmowa. Serdecznie zapraszamy bary, restauracje, puby i wszelkie ośrodki zajmujące się żywieniem lub serwujące napoje do składania zamówień w naszej drukarni. Menu składane to doskonały sposób na prezentację oferty.