Siatka mesh druk online

Siatka mesh

Baner mesh– tradycyjna reklama zewnętrzna

W reklamie najstarszą metodą promocji było szerokie ogłaszanie swojej oferty. Świetnie sprawdzały się do tego informacje umieszczane na ścianach i murach. Ich współczesną formą są reklamy drukowane na banerach z siatką mesh. Dzięki wykorzystaniu takiego podłoża baner może zawisnąć przed oknem lub miejsce, w którym przebywają ludzie (np. na płocie działki ROD), nie zasłaniając w 100% dopływu światła do pomieszczenia czy miejsca ogrodzonego. Baner tego typu zamówić można w dowolnie wybranym rozmiarze, tym samym dopasowując go do miejsca, gdzie chcielibyśmy go zawiesić. Przekaz warto również dobrze przemyśleć, bo można bardzo kreatywnie zgrać reklamę z miejscem jej emisji, np. pisząc gwarą w rejonie, w którym jest ona używana, lub drukując na banerze kierunkowskazy wskazujące na nasz punkt.

 

Zaufaj banerowi z siatką mesh

Dzięki wykorzystaniu metody druku na siatce mesh uzyskasz produkt mocny, solidny i jednocześnie czytelny. Znając wartość, jaką przedstawia ta forma reklamy zewnętrznej, z pewnością przyznasz rację, że to inwestycja, która zwróci się wizerunkowo. Na tego typu banerach wykonujemy oczkowanie, dzięki któremu można je przymocować do ogrodzenia, elewacji czy innego miejsca, na którym chciałbyś je umieścić. Banery mesh można oczywiście zadrukować w pełnej gamie kolorystycznej CMYK, druk jest jednostronny. Bardzo ważne jest, aby grafika zaprojektowana pod baner była przesłana do drukarni w dobrej jakości, spowoduje to jej lepszą czytelność w wielkim formacie.

 

Drukarnia Malina i najlepsze wydruki banerów mesh

W naszej drukarni spotkasz się z profesjonalną obsługą Biura Obsługi Klienta. Chętnie doradzimy i wesprzemy Cię w Twoich działaniach reklamowych oraz budowania marki. Drukarnia Malina to profesjonalny i rzetelny partner biznesowy. Dysponujemy dobrze wyposażonym parkiem maszyn obsługiwanym przez fachowców. Do tego oferujemy darmową dostawę, jeśli zamówisz ją do jednego punktu odbioru. Reklama stworzona przy współpracy z nami będzie estetyczna, trwała i spełni swoją rolę niesienia przekazu w 100%. Baner mesh dopasuje się do każdej branży – od HoReCa, handlu, usług, eventów, po agencje marketingowe czy jednorazowe wydarzenia. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień u nas nie tylko na produkty związane z reklamą zewnętrzną, ale również komplementarnie, np. wizytówek, ulotek cyz katalogów ofertowych.