Kalendarze piramidka z klejonym kalendarium (miesięczne) druk online

Kalendarze piramidka z klejonym kalendarium (miesięczne)

Kalendarz piramidka z klejonym kalendarium dla Ciebie

Kalendarz piramidka z klejonym kalendarium (miesięczny) to artykuł biurkowy z klejonym kalendarium z planem miesięcznym. Wszystkie karty kalendarium drukowane są z planem trzymiesięcznym, ukazując od góry miesiąc poprzedni, teraźniejszy oraz na dole następny. Technologią, jaką wykorzystujemy przy druku kalendarzy biurkowych z klejonym kalendarium, jest technika druku cyfrowego albo offsetowa na papierze offset o gramaturze 90 g. Rzeczywisty format całego kalendarza biurowego wynosi 200 x 130 mm, co sprawia, że jest on kompaktowy i wygodny.


Reklamuj się przez okrągły rok z kalendarzami z klejonym kalendarium

W kalendarzach piramidowych klejonych praktyczne kalendarium dodaje walorów użytkowych do tego kalendarza. Ten model kalendarza biurkowego ma standardowe kalendarium + okładkę. Kolejne karki po prostu się urywa. Warto wspomnieć, że główna rama tego produktu będzie eksponowana przez cały rok. Tutaj zarówno grafik jak i marketer muszą popracować nad kreatywnym projektem. Przy dobrym pomyśle na pewno zapadniemy w pamięci wielu odbiorców, a może nawet ktoś zachowa sobie nasz kalendarz na pamiątkę. Jak w przypadku każdej reklamy wizualnej, czas spędzony nad projektem na pewno odpłaci się w dwójnasób, a efekt zwieńczy doskonałe wykonanie techniczne.


Własny kalendarz piramidka z klejonym kalendarium

Nasze kalendarze realizujemy już od 10 aż do 2000 sztuk w jednym zamówieniu. Gdy już stworzysz i wyślesz do nas projekt, na naszej stronie łatwo złożysz całe zamówienie i do jednego punktu odbioru szybko dostarczymy ci twoją przesyłkę za darmo. Jeśli tego potrzebujesz, za dodatkową opłatą stworzymy dla ciebie projekt graficzny. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży wykonamy dla ciebie produkt wysokiej jakości i w odpowiedniej cenie. Kalendarz piramidka z klejonym kalendarium to produkt praktyczny i wartościowy. Warto na próbę zamówić bezpłatny pakiet próbek. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego, pomożemy i doradzimy!