katalogi klejone druk online

katalogi klejone

Katalogi klejone - druk w atrakcyjnej cenie

Dzisiaj wielu przedsiębiorców stawia na nowoczesne i internetowe formy przekazu oraz marketingu. Jednak tradycyjne sposoby komunikacji wciąż mają wielu zwolenników i są niezwykle skuteczne. Dlatego warto zainwestować w katalogi klejone. To doskonała forma promocji, która sprawdzi się w wielu branżach. Wykorzystasz je jednakowo do przedstawienia nowej kolekcji w sklepie z odzieżą, zrealizowanych projektów przez dewelopera, czy też prezentacji hotelu z restauracją. Doskonale sprawdzą się zarówno na ladzie, jak i na branżowych targach. Katalog różni się od zwykłej ulotki tym, że można przekazać na nim wiele informacji. Nie musisz ograniczać się do krótkiego hasła i wypisania najważniejszych korzyści, lecz masz przestrzeń, żeby dokładnie zaprezentować swoją firmę.

Elastyczny druk katalogów – cennik dopasowany do potrzeb każdego przedsiębiorcy

Swoją ofertę kierujemy zarówno do małych przedsiębiorców, jak i dużych firm. Minimalny nakład w naszej drukarni internetowej to 5 sztuk. Dzięki temu nie potrzebujesz dużych inwestycji, żeby zamówić katalogi. To doskonała propozycja np. dla firm, które planują obecność na targach i potrzebują tylko niewielkiej ilości katalogów reklamowych, żeby zaprezentować w atrakcyjny sposób ofertę swojej firmy. Realizujemy katalogi w formacie A4, A5 oraz A6 – w pionie i poziomie. Ponadto oferujemy format DL pion, a także wykonanie katalogu na szablonie kwadratu. Możesz także dostosować do swoich potrzeb rodzaj papieru, dziurkowanie, foliowanie/lakierowanie okładki, a także ilość stron. Wykonujemy zarówno mniejsze katalogi na kilkadziesiąt stron, jak i rozbudowane broszury zawierające kilkaset stron.

Tworzenie katalogów reklamowych sposobem na wyróżnienie marki

Katalogi reklamowe to doskonały sposób na wyróżnienie swojej firmy na tle konkurencji. Stworzenie rozbudowanego katalogu na wysokiej jakości papierze pozwoli zaprezentować się w sposób profesjonalny. Oczywiście odpowiedni projekt katalogu i sfera wizualna mają duże znaczenie, jednak katalog pobudza także zmysł dotyku. Wysokiej jakości papier np. kredowy podkreśla ekskluzywność marki. Natomiast jeśli chcesz dołączyć do grona firm dbających o środowisko, to postaw na papier ekologiczny.

Błyskawiczna realizacja zamówień na katalogi klejone, w atrakcyjnej cenie

Realizację projektów zwykle warto rozpocząć z odpowiednim wyprzedzeniem. Jednocześnie nasza firma realizuje także zamówienia w trybie ekspresowym. Oferujemy także szereg usług dodatkowych. Jeśli potrzebujesz pomocy w realizacji projektu graficznego, to możesz zamówić u nas projekt. Współpracujemy z doświadczonymi grafikami, którzy podchodzą indywidualnie do każdego projektu, a dzięki temu otrzymujesz świetnie wyglądający katalog klejony. Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy przy projektowaniu katalogu, to skontaktuj się z zespołem Biura Obsługi Klienta. Możesz tam zgłosić także wszelkie inne pytania oraz wątpliwości. Natomiast jeśli chcesz po prostu wydrukować katalog klejony, to możesz skorzystać z konfiguratora powyżej i wybrać wszystkie parametry projektu.