katalogi spiralowane druk online

katalogi spiralowane

Katalog reklamowy spiralowany - tani druk w drukarnia-malina.pl

Katalog reklamowy spiralowany to doskonałe medium do prezentacji oferty. Sprawdzi się w niemal każdej branży: HoReCa, budowlanej, odzieżowej. Dobrze zaprojektowany i wykonany katalog spiralowany zamówiony online sprawdzi się także na eventach, targach – to doskonały sposób reklamy w branży B2B. Może także zostać położony po prostu przy ladzie w sklepie. Katalog reklamowy, ze względu na swoją formę pozwala zawrzeć dużo treści. Znajdziesz tu także miejsce do prezentacji zdjęć, ilustracji, projektów. Dzięki temu katalogi reklamowe drukowane online świetnie sprawdzą się np. w branży nieruchomości lub motoryzacyjnej. Dobrze zaprojektowany katalog reklamowy pomaga zarówno w budowaniu wizerunku marki, jak i w zwiększeniu sprzedaży. Dlatego to doskonałe narzędzie marketingowe.

Katalog reklamowy własnego pomysłu

Oferujemy klientom bardzo duże możliwości konfiguracji swojego katalogu spiralowanego. Możesz wybrać różne formaty:

  • A4,
  • A5,
  • w pionie i poziomie,
  • A6,
  • DL w pionie.

Do wyboru masz także różne rodzaje papieru. Okładkę drukujemy na:

  • papierze kredowym matowym 250 g, lub 350 g 
  • papierze z połyskiem o gramaturze 250 g, lub 350 g,
  • na papierze kredowym matowym.

Natomiast wnętrze ma gramaturę 130 g lub 170 g i także jest drukowane na papierze kredowym z połyskiem lub matowym. Tak wysoka gramatura sprawia, że katalog spiralowany drukowany w drukarnia-malina.pl wygląda profesjonalnie i dobrze się prezentuje. Ponadto do wyboru masz foliowanie okładki. Oferujemy foliowanie matowe, z połyskiem, a także opcję standard. Konfigurować możesz także ilość stron z okładką. Minimalna wielkość katalogu to 4 + 8, a maksymalna 4 + 56. Spersonalizować możesz także kolor spirali. Do wyboru masz kolor biały, czarny lub srebrny. Tak duże możliwości personalizacji sprawią, że możesz zaprojektować swój katalog spiralowany, który idealnie spełnia Twoje wymagania. Ponadto wybierając poszczególne parametry, cena będzie aktualizowana automatycznie, dzięki temu od razu wiesz, ile zapłacisz.

Szybki druk katalogów spiralowanych z darmową dostawą w drukarnia-malina.pl

Oferujemy darmową dostawę katalogów spiralowanych do jednego punktu. Ponadto w naszej drukarni internetowej Malina zrealizujesz także małe zamówienia – minimalny nakład katalogów to 50 sztuk, natomiast maksymalne zamówienie to 5000 katalogów. Ponadto posiadamy w swoim zespole grafików, którzy wykonują, za dodatkową opłatą projekt katalogu. To doskonała propozycja dla małych przedsiębiorców, którzy nie mają w swoim zespole grafika.

W razie pytań skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Nasi pracownicy zawsze chętnie służą radą i pomagają dopasować katalogi reklamowe do Twoich potrzeb.