katalogi szyte druk online

katalogi szyte

Druk folderów – katalogi szyte w drukarnia-malina.pl na każdą kieszeń

Czy wiesz już, że w Twoim biznesie przyda się katalog? Niezależnie czy działasz w branży odzieżowej, HoReCa, czy też budowlanej. Katalog szyty okaże się przydatny np.:

 • na targach,
 • gdy chcesz zostawić katalog ze swoją ofertą na ladzie, przy której obsługujesz klientów,
 • przekazać klientom, by mogli zapoznać się z produktami w zaciszu własnego domu.

Katalog szyty jest świetną formą autopromocji. Można w nim umieścić sporo treści, a także wysokiej jakości zdjęcia czy ilustracje przedstawiającą Twoją działalność, plany, projekty. W drukarnia-malina.pl możesz na spokojnie podjąć decyzję co do rozmiaru produktu lub rodzaju papieru, na jakim będzie wydrukowany, tak, by było to dla Ciebie najkorzystniejsze. Realizujemy zarówno mikro zamówienia na kilka sztuk, jak i duże realizacje, gdzie nakład osiąga kilka tysięcy. Dlatego każdy przedsiębiorca – niezależnie od wielkości firmy – może zamówić u nas druk folderów. Skorzystaj już dziś z drukarnia-malina.pl, czyli najtańszej drukarni internetowej w Twoim mieście!

Drukarnia katalogów szytych – katalog szyty według każdego produktu w taniej drukarni online

W naszej drukarni internetowej bez problemu zrealizujesz własny projekt katalogów szytych. Niezależnie, czy potrzebujesz 5, czy 5000 sztuk, u nas z pewnością dasz radę zamówić dokładnie tyle, ile trzeba. Katalog reklamowy to produkt szczególnie lubiany przez branże, w których istotną rolę odgrywa obraz. Katalogi możemy zrealizować w formacie:

 • pionowym lub poziomym,
 • A5,
 • A4,
 • A3,
 • DL.

Planując druk katalogu szytego, weź pod uwagę rodzaj papieru. Przy przeglądaniu oferty ludzie zwracają uwagę na wiele czynników, a cenny jest nawet zmysł dotyku. Jeżeli dbasz o wizerunek eko-friendly, zainwestuj w papier ekologiczny, a jeśli Twój katalog szyty drukowany online ma eksponować towary z wyższej półki, warto pomyśleć o papierze kredowym z połyskiem. Świetnie będą wyglądać na nim duże, kolorowe zdjęcia. Okładka katalogu zawsze robi największe, pierwsze wrażenie, więc powinna zawierać logo, nazwę oraz jak najlepiej dopracowaną kreację graficzną.

Druk katalogów szytych – błyskawiczna realizacja zamówień w drukarnia-malina.pl

Drukarnia Malina to miejsce, w którym:

 • szybko zrealizujesz swoje zamówienie,
 • dostawa do jednego punktu jest zawsze gratis,
 • jeżeli potrzebujesz, odpłatnie możesz u nas wykonać projekt przed wydrukiem.

Szukając indywidualnego podejścia, skontaktuj się z naszym zespołem Biura Obsługi Klienta, a na pewno pomogą i doradzą, jak skroić projekt katalogów reklamowych idealnie pod Twoje potrzeby. Każdy projekt jest indywidualny i wyjątkowy, dlatego za każdym razem podchodzimy do niego z nowym zapałem i troską. Dlatego też każdy katalog szyty, który wychodzi z naszej taniej drukarni internetowej, to efekt starań naszych najlepszych specjalistów.