Drukarnia Szczawnica

 

Prowadzisz hotel, jesteś właścicielem restauracji? Zastanawiasz się, co możesz zrobić, by Twój hotel w Szczawnicy przyciągał więcej turystów, a goście Twojej restauracji wracali nie tylko z powodu dobrego jedzenia? Jest na to pewien sposób – z pomocą taniej drukarni online Malina odmienisz Twoje wnętrza w godzinę! Jak to możliwe? Opowiemy Ci o naszych produktach dedykowanych branży HoReCa – obrazach na płótnie canvas i samoprzylepnych tapetach typu tailor-made.

Płótno canvas to idealny materiał do wydruków online, na którym można nadrukować dowolne zdjęcie lub grafikę w wysokiej rozdzielczości. Obrazy na płótnie są lekkie, można je przenosić z miejsca na miejsce i nie wymagają użycia ram, dlatego szybko stały się tak popularną ozdobą wnętrz.

Usuwalne tapety z różnymi wzorami to nowoczesny sposób na piękne ściany, bez konieczności użycia kleju do tapet! Co ciekawe, każdy wzór jest wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego, jeśli chcesz uniknąć malowania ścian i klejenia tradycyjnych tapet, wybierz nowoczesność i postaw na szybką dekorację ścian, którą pokochają Twoi goście! Tapety samoprzylepne są jak naklejki, wystarczy przygotować wcześniej ścianę, przetrzeć ją wilgotną ściereczką i jak wyschnie, nakleić tapetę.

Dlaczego wprowadziliśmy takie produkty do nowoczesnej drukarni online Malina? Bo wiemy, że nie brakuje osób, które kochają pięknie urządzone wnętrza. W ładnych wnętrzach chętniej się przebywa, chętniej też wykonuje obowiązki zawodowe, a dzięki nowoczesnej technologii wydruki online z wysyłką są gotowe w ciągu kilku dni i trafiają do rąk naszych klientów.

Dla branży hotelarskiej przygotowaliśmy także zawieszki na drzwi, menu składane i zawieszki na butelki, Jeśli nie ma konkretnego produktu na stronie internetowej drukarnia-malina.pl, skontaktuj się z nami i powiedz, jakiego produktu potrzebujesz. Sprawdzimy, jakie są nasze możliwości i w jaki sposób możemy Ci pomóc – wykonujemy usługę indywidualnych zamówień na życzenie.

Zapoznaj się z naszymi produktami i wybierz najlepszy dla siebie! Drukarnia Malina – to się opłaca!