Drukarnia Nowa Ruda

Nowa Ruda to miasto niezwykle ważne na mapie Polski. Już pod koniec XIX wieku odkryto tutaj złoża łupku ogniotrwałego. Co więcej, po II wojnie światowej miasto było jedynym takim w Polsce, w którym wydobywano łupek, poddawano go procesom oczyszczania i prażenia. Unikatowa infrastruktura przemysłowa pozwoliła Nowej Rudzie wyróżnić się w skali krajowej. Nic więc dziwnego, że w tak wyjątkowym miejscu musieliśmy pojawić się i my – drukarnia-malina.pl, oferująca tanie wydruki cyfrowe online.

Nowoczesna drukarnia online Nowa Ruda sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Drukarnia 24h online pozwala na dostęp do różnych produktów spełniających potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dla klientów biznesowych tworzymy między innymi ulotki oraz wizytówki, a także produkty dla hoteli i restauracji, kalendarze i katalogi. Jeśli prowadzisz biznes gastronomiczny lub hotelarski w Nowej Rudzie, to możemy wydrukować dla Ciebie między innymi zawieszki na butelki, podstawki pod talerze, zawieszki na drzwi oraz menu szyte i składane. To wszystko pozwoli zaistnieć Twojemu biznesowi na szerszą skalę, a nam przyniesie ogromne zadowolenie.

Czym jeszcze wyróżniamy się jako nowoczesna cyfrowa drukarnia Nowa Ruda? Charakteryzuje nas dbałość o zadowolenie klienta i jego dobrostan, a także terminowość realizacji zamówień. Za każdym razem informujemy klienta, gdy jego zamówienie nie może być zrealizowane w oczekiwanym przez niego terminie. Co więcej, szybka realizacja zamówień oraz komfortowa wysyłka do klienta realizowana jest przeważnie w 2-3 dni robocze.

Mieszkańcy Nowej Rudy, czym jeszcze może Was zaskoczyć nasza drukarnia online? Nowoczesna drukarnia Malina to nazywana przez nas żartobliwie malinowa jakość. Oznacza ona, że nie uznajemy kompromisów w zakresie jakości wydruku. Drukujemy na najnowocześniejszych maszynach formatu B1. Dzięki temu klient może otrzymać świeży produkt wysokiej jakości. My natomiast możemy być zadowoleni z tego, że klienci doceniają jakość produktów i chcą do nas wracać.