Drukarnia Nowy Wiśnicz

 

W Nowym Wiśniczu właśnie otwiera się dla Was tania drukarnia cyfrowa Malina! A konkretniej – chociaż ma swoja stacjonarną siedzibę na Śląsku, rozszerza sukcesywnie swój obszar dostaw, obejmując swoim zasięgiem coraz to więcej miast. Tym razem wybór padł na województwo małopolskie. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, że w XXI wieku będziesz mógł zamówić swój wymarzony produkt, nie wychodząc z ciepłego domu? Teraz już wiesz, że to możliwe. Co więcej, wiesz, że załatwisz szybko i tanio razem z nowoczesną drukarnią internetową Malina! Czy możesz chcieć czegoś więcej?

U nas masz gwarantowany tani druk online z wysyłką w ciągu 2-3 dni roboczych oraz atrakcyjny system rabatowy dla stałych klientów. W naszej firmie dbamy o to, by klienci byli nie tylko zadowoleni z dobrej jakości zamówionego produktu, ale przede wszystkim z relacji. Dokładamy starań, by poinformować Cię o tym, co dzieje się z Twoim zamówieniem na każdym etapie jego realizacji. To właśnie dzięki temu paczka nie zaskoczy Cię w niewłaściwym momencie, bo będziesz wiedział, że Ciebie idzie!

Czy można polecić współpracę z nami? Większość naszych stałych partnerów podkreśla, że obsługa klienta w drukarni internetowej Malina jest na najwyższym poziomie, a wszystkie wiadomości są sprawnie odczytywane i adresowane do osób, które znają się na tym, co robią. Również w przypadku umówienia spotkania w biurze – wszystko jest zawsze na czas i żaden nasz partner nigdy nie wypowiadał się negatywnie na temat naszych kompetencji w zakresie doradztwa dotyczącego projektu.

Wielkoformatową drukarnię Malina tworzą ludzie, którzy znają się na druku, jak nikt i wiedzą, co się sprzedaje i jak pokonać konkurencję. Niestraszne są dla nas deadline’y, ASAP-owe projekty i trudne wyzwania – każde przekujemy w coś owocnego dla Twojej firmy!