Drukarnia Białystok

Hej Białystok, jesteście? Halo, halo, odbiór! Tu tania drukarnia online Malina! Działamy też i dla Was! Jak wygląda współpraca z nami? Bardzo prosto – wystarczy kilka kroków, by stworzyć internetowe konto klienta na stronie drukarnia-malina.pl, a następnie wybór odpowiedniego produktu i opłacenie go. Widzisz, jakie to proste? A do tego malinowe rabaty gratis! 

 

Czy mieszkańcy Białego są gotowi na takie przygody? Z pewnością – wiemy, że to właśnie na wschodzie kraju znajduje się najwięcej niewielkich miejscowości objętych wykluczeniem komunikacyjnym i zgodnie z naszą dewizą, docieramy do nich, a więc w tej kolejności do mieszkańców Białegostoku i okolic, by osoby w potrzebie mogły zamówić produkty, jakich potrzebują. Wiemy, jak trudno rozwija się firmę w 2023 roku, gdy warunki ekonomiczne są ciężkie i nie wiadomo, jakie zmiany czekają nas w przyszłości. To dlatego staramy się, by tania drukarnia internetowa Malina była zawsze o krok w przód – zaproponowaliśmy naszym klientom system rabatów, dzięki którym nie muszą rezygnować z realizacji dotychczasowych zamówień na produkty reklamowe, katalogi szyte, czy banery reklamowe,które zwiększą rozpoznawalność marki.

 

Na stronie drukarnia-malina.pl znajdziesz o wiele więcej – wizytówki, gazetki reklamowe, teczki papierowe, torby papierowe, naklejki drukowane po obrysie, a także produkty home decor oraz produkty dla właścicieli hoteli i restauracji. Wychodzimy do Was, mieszkańcy Białegostoku, z tak szeroką ofertą właśnie dlatego, aby każdy z Was znalazł u nas coś dla siebie! Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i wiadomości, a także z chęcią odpowiemy na pytania, które mogą się pojawić, po przejrzeniu strony z ofertą.

 

Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest to, o wykonywanie projektu na zamówienie. Oczywiście, jako nowoczesna drukarnia internetowa realizujemy projekty na życzenie, czasem nawet nasz grafik wykonuje projekt od podstaw i dopiero po akceptacji klienta, zamówienie trafia do realizacji. Składając prośbę o zamówienie customowe, trzeba się liczyć z tym, że cena, czas realizacji i czas wysyłki ulegną zmianie i będą indywidualnie ustalane, czy to w wiadomościach, czy telefonicznie. Jest to związane z tym, że nie posiadamy takiego produktu w regularnej ofercie – choć w razie dużego zainteresowania na pewno będziemy skłonni dołączyć go do naszych innych produktów. Czas realizacji zależy od „stopnia trudności” wykonania zamówienia, a powiemy Wam na ucho, że bardzo, ale to bardzo lubimy niestandardowe zamówienia, przy których realizacji możemy się kreatywnie wyżyć!

 

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zaskoczyć swoich klientów lub gości – na pewno wspólnym wysiłkiem zrealizujemy coś, co zapamiętają na długo! 

 

 Kolejnym pytaniem, które dość często wpada na naszą skrzynkę mailową, jest pytanie o naszą siedzibę. Działamy jako tania drukarnia cyfrowa, a więc realizujemy zamówienia dla klientów z całej Polski, ale mamy także stacjonarne biuro wraz z halą produkcyjną, gdzie realizowane są oczekujące zamówienia. Mieści się w jednym z miast na Śląsku, które z kolei lezy obok słynnego Browaru, który warto zwiedzić, będąc w okolicy. 

 

Nasza dostawa jest zawsze darmowa. Kochamy to uczucie, gdy sami odbieramy z rąk kuriera wyczekiwaną przesyłkę, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do wyboru odpowiedniej firmy kurierskiej, dzięki czemu Wasze przesyłki są bezpieczne i odbieracie je bez żadnych śladów uszkodzeń, najpóźniej trzeciego dnia roboczego od zaksięgowania zamówienia. Jeśli los poplącze kurierom ścieżki i wysyłka jakiegoś zamówienia się opóźni, każdy klient jest przez nas informowany na bieżąco, jednak zaznaczamy, że takie sytuacje zdarzają się w Drukarni Malina bardzo rzadko.

 

Dlaczego warto więc z nami współpracować? Bo będziemy z Wami od pierwszego kontaktu! Nie zostawiamy nieodczytanych wiadomości, na każdą z nich odpisujemy w ciągu kolejnych 24 godzin od jej otrzymania. Wybieramy szczerość, autentyczność i świetną komunikację z klientem, co sprawiło, że zaufało nam już wielu usatysfakcjonowanych partnerów. Chcecie do nich dołączyć? Wystarczy, że złożycie swoje pierwsze zamówienia na drukarnia-malina.pl!