Drukarnia Tarnów

Dzień dobry wszyscy mieszkańcy Tarnowa! Drukarnia Tarnów zaczyna świadczyć u Was swoje usługi. Drukarnia Tarnów, czyli drukarnia-malina.pl. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dla Was pracować. Tarnów to w końcu miasto położone w centralnym punkcie aglomeracji tarnowskiej zamieszkiwane przez ponad 100 000 mieszkańców. Warte odwiedzenia są tu choćby Bazylika Katedralna Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Tarnowie,  Brama Seklerska czy Stary Cmentarz. Tarnów słynie nie tylko z ciekawych budynków i położenia, ale ze swoich wyjątkowych produktów. Warto wspomnieć choćby o herbacie nazywanej „Tarninówką” oraz nalewce z owoców tarniny nazywanej w ten sam sposób. Oprócz tego popularne są tutaj również drewniane korale, które do złudzenia przypominają owoce tarniny. Od teraz mamy nadzieję, że miasto będzie słynęło również z doskonałej jakości usług poligraficznych, którą zapewnia drukarnia Tarnów, czyli drukarnia-malina.pl.

Nowoczesna drukarnia Tarnów, czyli drukarnia Malina to drukarnia cyfrowa, która świadczy usługi zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zwłaszcza ci drudzy znajdą coś dla siebie w szerokiej i uzupełnianej ofercie drukarni Tarnów. Wśród produktów oferowanych przez drukarnię można znaleźć choćby banery i gazetki reklamowe, wizytówki 90x50, roll-upy, podkłady na biurko, papier firmowy, torby papierowe foliowane, kalendarze biurkowe, wizytówki składane, wizytówki 85x55,  siatki mesh, ulotki A3, A6, plakaty, ulotki A4, oraz DL, katalogi szyte i klejone, ulotki A5, naklejki,  menu szyte i składane, notesy klejone, ulotki składane, teczki ofertowe i wiele innych produktów. Nie ma znaczenia, jaki nakład produktów Cię interesuje – drukarnia-malina.pl jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Co jeszcze sprawia, że drukarnia Tarnów jest tak wyjątkowa? Między innymi żartobliwie określana malinowa jakość, czyli najwyższy poziom świadczonych usług.

Tym, co nas wyróżnia, jest między innymi:

  • Najwyższa jakość
  • Zadowolenie współpracujących z nami klientów
  • Terminowość realizacji zamówień
  • Ciągły kontakt z klientem, informowanie go o wszelkich zmianach
  • Bezustanny rozwój

Skontaktuj się z nami – drukarnia-malina.pl to drukarnia Tarnów, której poszukujesz!