Drukarnia Jelenia Góra

 Dzień dobry mieszkańcom Jeleniej Góry! Tania drukarnia wielkoformatowa Malina jest już z Wami! Czy chcecie się przekonać, kim jesteśmy? A może już wiecie, że wszystko, co malinowe, jest warte Waszej uwagi, dlatego nasza wspólna praca jest nam po prostu pisana? Przekonajmy się zatem!

 

W taniej drukarni online zamówisz dowolne produkty reklamowe, brandingowe i inne, które zamówisz za pomocą jednego kliknięcia myszką. Taka jest idea nowoczesnych drukarni internetowych – szybka i wygodna realizacja zamówień, uniwersalne, wysokojakościowe produkty. Nic w tym dziwnego, że te firmy poligraficzne, które pozwalają na realizowanie zamówień drogą internetową, zyskują na popularności. Nie jest sztuką stworzyć drukarnię online, która będzie sprzedawać. Sztuką jest umiejętność zadbania o klientów i wzbudzenie ich zaufania od pierwszego kontaktu. A w tym, jesteśmy specjalistami – Drukarnia Malina to ludzie, którzy świetnie znają się na relacjach i komunikacji, a to w tej branży jest najważniejsze! 

 

 Co mówią o nas nasi klienci? Chcą być z nami w kontakcie! To naprawdę niesamowite, że wystarczy tak niewiele, a otrzymuje się masę wiadomości, że kontakt z nami jest naprawdę inny niż u konkurencji! Wiemy, jak dbać o klientów od pierwszej wiadomości, dlatego pisząc do nas, odpowiedź otrzymasz już po 24 godzinach, a na dodatek, poczujesz się zaopiekowany i wysłuchany. 

 

Dlaczego przykładamy taką dużą wagę do komunikacji? Bo w tym tkwi klucz udanej współpracy. Krótko i dosadnie. Bez zrozumienia i empatii nie można dobrze współpracować. Tymczasem, zapraszamy na naszą stronę drukarnia-malina.pl, gdzie znajdziesz ofertę malinowych produktów w atrakcyjnych cenach. 

 

Koperty z nadrukiem, gazetki reklamowe i wizytówki to nasza codzienność. Regularnie obsługujemy klientów, którzy potrzebują takich zamówień w wielopakach. Ale to nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy! Dla właścicieli hoteli lub restauracji mamy bardzo wiele materiałów dekoracyjnych – samoprzylepne tapety z modną grafiką, obrazy na płótnie z dowolnym zdjęciem, zawieszki na drzwi, menu składane i wiele innych. Wiemy, że w obecnych czasach, menu restauracyjne zmienia się często, dlatego jesteśmy przygotowani na Wasze zamówienia 24 godziny na dobę! 

 

Dzięki szybkiej i darmowej wysyłce Twój zamówiony towar będzie u Ciebie w ciągu 2-3 dni roboczych od zaksięgowania opłaty, Wyjątkiem są zamówienia indywidualne, które wyceniamy osobno, jak u ustalamy ich czas realizacji i dostawy z klientami.

 

Chcecie wiedzieć więcej? Napiszcie nam wiadomość!