Drukarnia Góra

Góra, czyli niewielkie miasto położone w województwie dolnośląskim, w którym na co dzień mieszka ponad 11 tysięcy osób. Góra mimo niewielkich rozmiarów miastem jest już od XIII wieku. To nieduże miasto ma jeszcze jeden wyróżnik – swoje usługi świadczy tutaj drukarnia-malina.pl, czyli nowoczesna drukarnia cyfrowa Góra, która nigdy nie zawodzi swoich klientów. Poznaj bliżej naszą drukarnię i odkryj jej atuty.

Co możesz znaleźć w bogatej ofercie nowoczesnej drukarni cyfrowej Góra? Całą masę produktów! Drukarnia Malina ma w swojej ofercie między innymi katalogi szyte i klejone, notesy klejone, wizytówki 90x50, menu szyte i składane, plakaty, wizytówki 85x55, podkłady na biurko, kalendarze biurkowe, naklejki, wizytówki składane, papier firmowy, ulotki składane, ulotki A5, ulotki A3, A6, ulotki A4, oraz DL, teczki ofertowe i wiele innych produktów.

Co jednak sprawia, że drukarnia-malina.pl jest tak wyjątkowa? Wyróżniają ją najnowocześniejsze technologie stosowane w poligrafii. Wciąż inwestujemy w innowacyjne rozwiązania sprzętowe, które mają pomóc drukować szybciej, lepiej i w najwyższej jakości. Im nowsze maszyny, tym ryzyko błędów się zmniejsza, a zwiększa zadowolenie klienta.

Odpowiednią jakość wydruków zapewniają także stosowne papiery – począwszy od standardowych, przez ozdobne oraz na powlekanych i niepowlekanych skończywszy. Wyróżnia nas także zastosowanie technologii solwentowej. Oznacza ona zastosowanie atramentów, do których użyto rozpuszczalniki organiczne. Wyróżniają się niezwykłą trwałością i odpornością na zmienne, często niekorzystne warunki atmosferyczne. Wydruki nie bledną, przez co są polecane do zastosowań outdoorowych np. jako wydruk wielkoformatowy.

To jednak nie wszystko, czym wyróżnia się drukarnia Malina. Kluczowy jest czynnik ludzki, stawiany nie tylko na równi, ale często także ponad nowoczesnymi maszynami. Profesjonalne doradztwo, fachowa pomoc, zawsze pomocna dłoń wyciągnięta w kierunku klienta – nowoczesna drukarnia internetowa Góra właśnie tym wyróżnia się na tle konkurencji i oto powód, by bez wątpienia chcieć skorzystać z jej usług.