Drukarnia Ciężkowice

 

Czy wiesz, że tanie wydruki online są na fali popularności? Zaczęło się już w roku 2020, gdy przymusowy pobyt w domach był przyspieszeniem dla branży e-commerce i rozkwitły drukarnie online, oferujące druki, które można zamówić wygodnie z własnego fotela. Co ciekawe, popularność takich firm nie maleje, wręcz przeciwnie! To właśnie jeden z powodów, dla których wielkoformatowa drukarnia Malina obejmuje obszarem dostawy coraz to większą ilość miast w kraju, szczególnie tych, które są na tyle niewielkie, by nie mógł w nich powstać stacjonarny punkt drukarski.

Nasze doświadczenie i pasja sprawiają, że klienci, którzy choć raz odwiedzili naszą witrynę internetową drukarnia-malina.pl i zamówili wybrany produkt, nigdy nie żałowali, że się zdecydowali na obustronną owocną współpracę. Ostrzegamy, malinowe wydruki silnie uzależniają, więc istnieje spore ryzyko, że zamawiając tanie druki cyfrowe z naszej drukarni, zostaniesz z nami na dłużej!

Być może jeszcze nie wiesz, ale z pewnością w naszym asortymencie znajdziesz tanie wydruki, jakich potrzebuje Twoja firma – wizytowki, ulotki drukowane, gazetki reklamowe, naklejki drukowane po obrysie, notesy szyte, katalogi i wiele innych, dzięki którym skutecznie wypromujesz swoją markę.

Czas dostawy naszych produktów jest uzależniony od rodzaju zamówionego produktu – jeśli zdecydujesz się zamówić indywidualny projekt na zamówienie, wówczas dostawa może potrwać więcej. Standardowy czas wysyłki to 2-3 dni robocze, ale zdarza się, że wysyłamy Twój towar w 24 godziny po zaksięgowaniu wpłaty.

Zanim otrzymasz swoją przesyłkę, dokładnie ją pakujemy, by bezpiecznie przeżyła podróż. Nasz patent to opakowania z papieru po recyklingu, które są nie tylko ekologiczne, ale też wytrzymałe i skuteczne w zabezpieczeniu Twojej paczki przed uszkodzeniem.

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!