Kalendarze piramidka druk online

Kalendarze piramidka

Kalendarze biurkowe piramidka - druk w atrakcyjnej cenie

Kalendarze piramidka to prosty gadżet reklamowy, który świetnie sprawdzi się jako prezent dla kontrahentów i pracowników. Ten jeden prosty podarunek będzie przypominał klientom o Twojej firmie przez cały rok. Realizujemy zamówienia już od 10 sztuk, dzięki temu każdy przedsiębiorca może skorzystać z naszej oferty.

Zareklamuj się przez 12 miesięcy z kalendarzami piramidka na biurko!

Kalendarze typu piramidka drukujemy na kartonie o gramaturze 300g. Jest to gruby i solidny karton, dzięki czemu kalendarz jest solidny i stabilny. W ofercie posiadamy także kalendarze typu kraft, gdzie gramatura wynosi 250g. Realizujemy indywidualne projekty, dzięki temu każdy klient dopasowuje rozmieszczenie miesięcy oraz innych elementów graficznych. Oferujemy także dodatkowe usługi projektowania graficznego. Do druku wykorzystujemy technologię druku cyfrowego lub offsetowego, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Rzeczywisty format całego kalendarza biurowego wynosi 200 x 130 mm. To kompaktowy i wygodny format. Zmieści się w każdym zakamarku nawet najmniej minimalistycznej przestrzeni.

Kalendarz biurkowy piramidka do każdego biura

Kalendarz piramidka na biurko to niepozorny, niewielki produkt, o dużej mocy marketingowej. Może zostać zastosowany jako prezent świąteczny czy podarek dla pracownika lub klienta, albo dodatkowo dorzucony do zamówień gratis. Kalendarz piramidkowy z łatwością znajdzie miejsce na każdym biurku, czy to w biurze, czy w domu. Łatwo się składa, można go przenieść z miejsca w miejsce, jeśli mamy na nim cenne notatki. Unikatowa forma i jedyny format są tak dopasowane, aby produkt dał nam to, co w nim najlepsze. Piramidka to wygodny i nowoczesny kształt, dopełniający wystroju każdego nowoczesnego wnętrza. Przy użyciu takich kalendarzy nie trzeba też niczego przyczepiać ani wiercić w ścianie, co jest dodatkowym atutem.

Kalendarz kartonowy piramidka z drukarni Malina

Realizacja kalendarzy zaczyna się już od 10 sztuk. Stwórz projekt, zamów wydruk i w ciągu kilku dni ciesz się gotowym produktem w Twoim biurze. Możemy dla ciebie stworzyć projekt graficzny, który będzie dodatkowo płatny. Dostawa jest bezpłatna do jednego, wybranego punktu. Zaufaj naszej drukarni i wieloletniemu doświadczeniu, aby otrzymać wysokiej jakości pełnowartościowy produkt. Oferujemy także bezpłatny pakiet próbek – jeśli chcesz sprawdzić jakość naszych usług przed złożeniem zamówienia, to skontaktuj się z nami i zamów próbki. W razie pytań lub specjalnych wymagań skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie przed realizacją zamówienia.