Drukarnia Złotoryja

Dzień dobry mieszkańcy Złotoryi! Miło nam gościć w tak wyjątkowym mieście, jak Wasze. Złotoryja mieszcząca się w województwie dolnośląskim swoją nazwę czerpie nie z byle powodu. Historia miasta łączy się ze złotem, ten wyjątkowy kruszec był tak naprawdę czynnikiem, dla którego powstało to miasto. Do Złotoryi zaczęli przyjeżdżać górnicy, co wpłynęło na rozwój osady. Złotoryja jest obecnie najstarszym miastem w Polsce pod względem prawnym. Sama nazwa miejscowości związana była ze złotem – w czasach średniowiecznych był to najprężniej rozwijający się ośrodek wydobycia złota w Europie! Miasto do dziś jest znane dzięki wydobyciu złota. Z czego jeszcze ma szansę być znana Złotoryja? Z usług wyjątkowej drukarni internetowej. To tutaj swoje usługi oferuje nowoczesna drukarnia internetowa Złotoryja.

Czym wyróżnia się drukarnia cyfrowa Złotoryja? Nowoczesna drukarnia internetowa Złotoryja to najwyższa jakość usług, rozsądna, czyli niewygórowana cena oraz przejrzystość pod względem terminów. Na usługi drukarni Malina mogą sobie pozwolić nie tylko klienci biznesowi, ale również klienci indywidualni. W obu przypadkach skorzystanie z usług drukarni nie zrujnuje niczyjej kieszeni. Przejrzystość w zakresie terminów oznacza natomiast, że drukarnia internetowa Malina uprzedza swoich klientów o tym, kiedy zostanie zrealizowane ich zamówienie. Natomiast w przypadku opóźnień lub niestandardowych zleceń obsługa klienta kontaktuje się, by poinformować klienta o terminie realizacji.

Na pochwałę zasługuje także sama obsługa klienta. Nowoczesna drukarnia cyfrowa Malina zatrudnia grono specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i czekają na to, by rozwiać wątpliwości klientów. Drukarnia Malina to pewność szybciej, sumiennej i wysokiej jakości obsługi w rozsądnej cenie.

Nowoczesna drukarnia cyfrowa Złotoryja ma w swojej ofercie ulotki, wizytówki, katalogi, kalendarze, menu szyte, składane, naklejki, plakaty, papier firmowy czy druk wielkoformatowy. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej drukarni!