Drukarnia Wałbrzych

O wałbrzyskim zamku Książ krążą legendy. Jedna z nich sprawiła, że wybraliśmy się z wizytą i – przepadliśmy! Od teraz rozszerzamy nasz obszar darmowej dostawy aż do Wałbrzycha. Co na to mieszkańcy? Zyskają szansę na ciekawą biznesową współpracę z jedną z najnowocześniejszych tanich drukarni wielkoformatowych Drukarnią Malina

 

Tani druk cyfrowy to przyszłość wydruków online. Drukarnie, które powstają w ostatnim czasie jak grzyby po deszczu, prześcigają się w trafieniu do najlepszej grupy docelowej. W tym całym wyścigu jesteśmy i my – niewielka firma założona przez pasjonatów z Górnego Śląska, którzy kochają pracę z ludźmi i nowinki drukarskie. Nie jest nas dużo, ale dzięki temu możemy się realizować, a nasze wspólne cele realizują się właśnie dzięki temu, że każde z nas robi to, co kocha najbardziej. Co nas wyróżnia na rynku? Maksymalne skupienie na klientach. Być może wydaje Ci się, że to niewiele, ale przypomnij sobie swoje internetowe transakcje, w których miałeś do czynienia z bezosobową komunikacją. Nie było zbyt przyjemnie, prawda? 

 

Wiele firm, w tym także nasza konkurencja, nie skupia się na tym, by klient lub osoba pisząca jakąkolwiek wiadomość, była zaopiekowana od samego początku. To sprawia, że cała komunikacja nie ma znamion partnerstwa i właściwie to, czy dana osoba zdecyduje się zamówić ponownie tanie druki online w innej firmie, zależy w dużej mierze od jej zadowolenia z produktu. 

 

My wiemy, że nie tylko produkt się liczy, ale także relacje międzyludzkie. To dlatego od pierwszego kontaktu, zaopiekujemy się Wami, mieszkańcy Wałbrzycha i szybko odczujecie różnicę w zwykłej komunikacji internetowej, a w komunikacji z Drukarnią Malina.

 

Co możemy Wam zaproponować? Naszą aktualną ofertę znajdziecie na stronie srukarnia-malina.pl. Przygotowaliśmy dla Was m.in. materiały eventowe, materiały reklamowe (notesy klejone z okładką i bez, ulotki reklamowe, wizytówki), teczki papierowe oraz produkty dla branży HoReCa.

 

Jeśli nie widzisz produktu, który chciałbyś zamówić, daj nam znać! Chętnie porozmawiamy o możliwości wykonania indywidualnego zamówienia spoza oferty. Oczywiście, decydując się na tę opcję, musisz pamiętać, że czas wysyłki i koszt produktu będzie się różnił od standardowego. Masz jakieś pytania? Chciałbyś wiedzieć więcej o tym, jak działamy w naszej malinowej organizacji?

 

Zapraszamy do wysyłania wiadomości w formularzu na drukarnia-malina.pl!