Drukarnia Zgorzelec

To miasto, które graniczy z naszymi zachodnimi sąsiadami. Na naszej trasie znalazło się więc dlatego, że być może to właśnie w Zgorzelcu mieszkańcy polecą nas swoim niemieckim znajomym i szybko okaże się, że tania drukarnia internetowa Malina podbija nie tylko Polskę, ale też zagranicę! O tym, czy będzie to ważna lokalizacja dla naszego rozwoju, przekonamy się już wkrótce, a tymczasem, powiemy Wam, mieszkańcy Zgorzelca, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy i co nas wyróżnia. 

 

Tanie wydruki online dostępne w naszej regularnej ofercie, cieszą się popularnością, nie tylko ze względu na swoją atrakcyjną cenę. Są rzeczywiście przystępne cenowo, ale jednocześnie mają niezawodną jakość wykonania. W dobie inflacji to, co liczy się najbardziej, to oszczędność. Dobrze o tym wiemy, dlatego z nami nie będziesz musiał wybierać! Dostosujemy nasze możliwości do Twojego portfela! Wystarczy, że wejdziesz na stronę drukarnia-malina.pl i sprawdzisz naszą aktualną ofertę, a następnie wyślesz nam zapytanie o produkt lub jeśli będziesz już pewien, że chcesz zamówić, dokonasz odpowiednich opłat. 

 

Zamówienia wysyłamy zwykle w ciągu 2-3 dni roboczych. Jeśli z jakiegoś powodu Wasza paczka nie dojdzie na umówiony termin, niezwłocznie się z nami skontaktujcie! W małej taniej drukarni cyfrowej Malina dbamy o Twój portfel, ale też o Twój czas. Staramy się, by każde zamówienie było wysyłane o czasie i w większości przypadków to się sprawdza. Jesteśmy niewielką, ale zgraną ekipą z Górnego Śląska, ktorej pasją jest druk. Połączyła nas, mimo że każda osoba, która pracuje w naszej drukarni, jest zupełnie inna. Kochamy współpracować razem i tworzyć niestandardowe projekty, takie jak samoprzylepne tapety z modną grafiką dla właścicieli hoteli i restauracji, ale też dla Was, byście mogli szybko i skutecznie zmienić wystrój wnętrza.

 

W naszej ofercie na drukarnia-malina.pl znajdziecie zarówno materiały eventowe – ergonomiczne roll-upy, ulotki, wizytówki, gazetki reklamowe, naklejki drukowane po obrysie, jak i materiały biurowe – kalendarze trójdzielne, biuwary, notesy z okładką, teczki papierowe, a także produkty dedykowane branży HoReCa.

 

Przekonaj się, że malinowe produkty smakują świetnie już od pierwszego zamówienia! Czekamy na Was, mieszkańcy Zgorzelca!