wizytówki druk online

wizytówki

Wizytówka - cichy sprzedawca

Najważniejszą rzeczą przy nawiązywaniu kontaktów jest pierwsze wrażenie. Wizytówki upraszczają i przyspieszają nawiązywanie relacji - nie tylko w biznesie, ale także w życiu prywatnym. Wizytówka bywa nazywana cichym sprzedawcą, który pracuje dla Ciebie 24h/7 dni w tygodniu. Dzieląc się nią pozostawiasz trwały ślad po sobie. Warto zadbać, aby wyglądała wyjątkowo, wyróżniała się w jakiś sposób spośród innych. Może być to specjalny papier o unikalnej gramaturze, nietypowy logotyp czy kolor. Ciekawym rozwiązaniem są też dodatkowe uszlachetnienia druku, które mogą nadać np. efekt trójwymiaru, interesujący połysk lub wrażenie złota czy srebra na papierze. W ten sposób od razu zwrócisz uwagę i zachęcisz, by ktoś sięgnął po nią jeszcze raz i nawiązał z Tobą kontakt.


Ogromne możliwości konfiguracji wizytówki

Ze względu na postęp w technologii poligraficznej pełnokolorowe wizytówki kosztują niewiele i podkreślają renomę. Produkt ten drukujemy w dwóch formatach 85x55mm oraz 90x50mm, oba w zadruku jedno- lub dwustronnym. Oferujemy różne uszlachetnienia, takie jak folia soft touch, folia matowa z opcją lakieru UV wybiórczego, folia błyszcząca. Personalizacja sięga nawet kształtu narożników: może być zaokrąglony lub prostokątny, wykonujemy je na papierze kredowym mat 350g. Posiadamy również inne gramatury papierów, które mogą Cię zainteresować. Ponadto w drukarni Malina wybieraj spośród papierów ozdobnych, barwionych w masie, podłoży syntetycznych i offset.


Druk wizytówek dla Ciebie

Zamówienie na wizytówki możesz złożyć już od 100 sztuk, a największy nakład spośród standardowych to 5000. Jeśli masz specjalne życzenie, prześlij zapytanie na nasz e-mail, a postaramy się doradzić i pomóc w uzyskaniu wymarzonego produktu. Wiemy, że wizytówka jest jak Twój podpis i musi być perfekcyjna. Dołożymy starań, aby wizytówka dotarła do Ciebie w szybkim czasie, żebyś spokojnie mógł planować kolejne spotkania czy wydarzenia. Dla uzyskania pewności, że projekt jest poprawnie przygotowany, zapraszamy do pobrania naszej makiety i zapoznania się z instrukcją przygotowania pliku. Istnieje również możliwość zamówienia projektu graficznego, który jest dodatkowo płatny.