wizytówki druk online

wizytówki

Firmowe wizytówki na zamówienie

Wizytówki to forma reklamy znana od dekad. Pomimo upływu czasu wciąż świetnie się sprawdza. Wizytówki dwustronne doskonale sprawdzą się w branży B2B, jednocześnie mogą być z powodzeniem wykorzystywane także na rynku B2C. Wizytówka bywa nazywana cichym sprzedawcą, który pracuje dla Ciebie 24h/7 dni w tygodniu. Dzieląc się nią, pozostawiasz trwały ślad po sobie. Warto zadbać o wyjątkowy projekt wizytówki, dzięki któremu będzie wyróżniała się na tle działań konkurencji.

Nietypowy logotyp, zastosowanie niecodziennej kolorystyki sprawią, że reklama będzie skuteczniejsza. Ciekawym rozwiązaniem są też dodatkowe uszlachetnienia druku, które mogą nadać np. efekt trójwymiaru, interesujący połysk lub wrażenie złota czy srebra na papierze. W ten sposób od razu zwrócisz uwagę i zachęcisz, by ktoś sięgnął po nią jeszcze raz i nawiązał z Tobą kontakt.


Projekt wizytówki firmowej – wyróżnij swoją ofertę

Ze względu na postęp w technologii poligraficznej pełnokolorowe wizytówki kosztują niewiele i podkreślają renomę. Produkt ten drukujemy w dwóch formatach 85x55mm oraz 90x50mm, oba w zadruku jedno- lub dwustronnym. Oferujemy różne uszlachetnienia, takie jak folia soft touch, folia matowa z opcją lakieru UV wybiórczego, folia błyszcząca. Personalizacja sięga nawet kształtu narożników: może być zaokrąglony lub prostokątny, wykonujemy je na papierze kredowym mat 350g.

Posiadamy również inne gramatury papierów, które mogą Cię zainteresować. Ponadto w drukarni Malina wybieraj spośród papierów ozdobnych, barwionych w masie, podłoży syntetycznych i offset. Dzięki temu zarówno wizytówki dwustronne, jak i jednostronne możesz dostosować w każdym calu do swojego projektu.


Druk wizytówek – atrakcyjne ceny

Realizujemy zamówienia od 100 do 5000 sztuk. Cena wizytówek jest zależna od wielkości zamówienia – im jest ono większe, tym cena jednej sztuki jest niższa. Oferujemy także dodatkowe usługi projektowania graficznego – jeśli potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu projektu, to skontaktuj się z nami. Nasze biuro obsługi klienta jest również dostępne – oferujemy wsparcie i doradztwo w wyborze odpowiednich parametrów wydruku.


Jednostronne i dwustronne wizytówki w popularnych wymiarach

W naszej drukarni możesz skonfigurować dowolny parametr wizytówki. Warto zwrócić uwagę nie tylko na papier, kształt narożników, czy też rodzaj zadruku. Istotny jest także format.

W Polsce najczęściej spotyka się wizytówki 90×50 mm. Jeśli chcesz podążać za trendami, to wybierz ten rozmiar. Natomiast jeśli chcesz się wyróżnić, to ciekawą propozycją jest rozmiar 85×55 mm. Takie wizytówki są też zbliżone wymiarami do kart kredytowych, które mają wymiary 53,98×85,6 mm.

Wymiary wizytówki są istotne również, jeśli działasz na arenie międzynarodowej. W Niemczech, czy też Wielkiej Brytanii popularniejszy jest rozmiar 85×55 mm. Dlatego warto mieć to na uwadze podczas wybierania rozmiaru wizytówki.