wizytówki druk online

wizytówki

Wizytówki – druk online w drukarnia-malina.pl

 

Czy wciąż należy inwestować w marketing tradycyjny, gdy cyfrowe sposoby promocji cieszą się coraz większą popularnością? Nadal warto, pod warunkiem, że robisz to dobrze i wykorzystujesz odpowiednie techniki dotarcia do nowych klientów. W wielu sytuacjach tradycyjne formy marketingu pozostają znacznie skuteczniejsze. Narzędziem, które świetnie sprawdzi się w branży B2B oraz firmach lokalnych są wizytówki – to wciąż bardzo skuteczna metoda promocji. Sprawdź dostępne opcje w naszej drukarni internetowej i poznaj szczegóły. Postaw na druk wizytówek w drukarni Malina i przekonaj się o najwyższej jakości.

 

Profesjonalny druk wizytówek

 

W Drukarni Malina:

  • oferujemy profesjonalny druk wizytówek.
  • realizujemy już niewielkie zamówienia, dzięki temu z naszych usług mogą skorzystać także małe przedsiębiorstwa, które dopiero testują tę formę marketingu.
  • gwatantujemy szybką realizację zamówienia, dlatego, jeśli pilnie potrzebujesz wizytówek dla firmy, to skontaktuj się z nami.
  • dostawa do jednego punktu jest zawsze darmowa, więc nie ponosisz zbędnych kosztów.

Tanie wizytówki wysokiej jakości w drukarni Malina

 

Koszt realizacji zamówienia jest uzależniony od parametrów druku oraz wielkości nakładu. Im większe zamówienie składasz, tym mniejszy jest koszt pojedynczej wizytówki. Dlatego warto rozważyć większy, jednorazowy druk. Dzięki temu zaoszczędzisz i dłużej wykorzystasz wizytówki do promocji swojej firmy.

W naszej drukarni możesz spersonalizować niemal każdy element wizytówki. Dopasujesz takie aspekty jak:

  • papier,
  • wymiary,
  • zaokrąglenie rogów,
  • wykończenie.

Dzięki temu możesz zaprojektować wizytówki firmowe tak, żeby były dopracowane w każdym calu i spójne z wizerunkiem Twojej firmy.

Dwa rodzaje wizytówek – klasyczne i składane

 

W naszej drukarni realizujemy dwa rodzaje wizytówek:

  • wizytówki klasyczne – druk wizytówek klasycznych – wydrukujesz u nas klasyczne modele. Mają one kształt karty kredytowej i dostępne są w dwóch rozmiarach: 90 na 50 mm oraz 85 na 55 mm. Drugi rozmiar jest zbliżony do wymiarów karty kredytowej, dzięki temu mieści się w portfelu. W Polsce popularniejsze są wizytówki 90 × 50, jednak w niektórych państwach np. Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji częściej wykorzystuje się format 85 × 55 mm. Dlatego dopasuj wymiary wizytówki do rynku, na którym chcesz działać.
  • wizytówki składane – druk wizytówek składanych – zajmujemy się drukiem wizytówek składanych. To doskonała propozycja dla firm, które chcą się wyróżnić i zaprezentować w ciekawy sposób. Wizytówki składane zwracają uwagę odbiorców swoją niecodzienną formą. Dużą zaletą tego modelu jest także większa powierzchnia, która pozwala dokładniej zaprezentować ofertę. Dlatego wizytówki składane świetnie sprawdzą się, gdy chcesz dostarczyć więcej informacji na temat swojej firmy.

Postaw na druk wizytówek w drukarnia-malina.pl! Drukarnia Tychy, drukarnia Katowice, drukarnia Warszawa, drukarnia Wrocław, drukarnia Rybnik, drukarnia Sosnowiec? Świadczymy usługi we wszystkich tych miastach i w wielu więcej. Sprawdź naszą ofertę i postaw na wizytówki najwyższej jakości.