Drukarnia Świdnica

Świdnica to miasto, w którym dostrzegamy biznesowy potencjał, dlatego z wielką radością oznajmiamy Wam, że Tania drukarnia online Malina rozszerzyła obszar dostaw właśnie o nie

W ofercie nowoczesnej drukarni online Malina nie brakuje produktów dla branży HoReCa, tj. dla hoteli, ośrodków sanatoryjno-wypoczynkowych oraz restauracji, które pięknie prezentują się nie tylko z zewnątrz, ale i w środku. Na stronie drukarnia-malina.pl znajdziesz produkty dekoracyjne, takie jak:

 

    • ergonomiczne obrazy na płótnie canvas z trwałym nadrukiem z dowolnej grafiki lub zdjęcia;

 

  • usuwalne tapety samoprzylepne z modnym wzorem w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki którym zmienisz swoje wnętrze w niecałą godzinę;
  • menu szyte, menu składane podkładki pod talerze, zawieszki na drzwi i wiele innych!

 

 Jeśli masz specjalne życzenie, a nie znalazłeś odpowiedniego produktu na naszej aktualnej ofercie, wyślij do nas wiadomość! W drukarni internetowej Malina zamówisz wydruki online, jakich potrzebujesz, nawet jeśli nie ma ich w regularnej sprzedaży! Realizujemy zarówno wydruki, jak i projekty od zera na indywidualne zamówienie klienta.

 

Drukarnia Świdnica to miejsce, w którym myślimy nie tylko o biznesach, ale też o klientach indywidualnych. Z myślą o nadchodzącym sezonie ślubnym wprowadziliśmy do sprzedaży nasz najnowszy produkt – drukowane koperty z nadrukiem! Najmniejszy możliwy nakład, który wysyłamy, zaczyna się od 100 sztuk! Koperty Premium Ollin Absolute White oraz Olin Regular Cream dostępne na drukarnia-malina.pl będą uzupełnieniem zaproszeń ślubnych w stylu boho. Są wykonane z wytrzymałego papieru, który nie ulega uszkodzeniom, dlatego z powodzeniem można w nich umieścić zaproszenie, które wyruszy w daleką podróż! 

 

 Przed weselem organizowane są wieczory panieńskie i kawalerskie. Na te szczególne okazje przygotowaliśmy naklejki z nadrukiem, które można wykorzystać jako zabawny gadżet dla przyszłego pana i pani młodej, a po udanej imprezie zostawić na pamiątkę. Świetny pomysł, prawda?

 

Jeśli już przy ślubach jesteśmy, to najnowsze trendy wskazują na to, że najpopularniejsze są wesela w klimacie etno. Nieodłączną tradycją wesel są upominki dla gości, w podzięce za ich obecność. Nasze torby papierowe Kraft, uzupełnią swoim designem rustykalny klimat biesiady weselnej.

 

To jak, dasz się skusić na malinową kawę? Czekamy na Twoją wiadomość!