Drukarnia Strzelin

Strzelin jest miastem położonym nad Oławą, leżącym zaledwie 40 kilometrów od Wrocławia. Słynie z granitu, który jest tutaj eksploatowany w największej kopalni w Europie. Charakterystycznym punktem Strzelina są natomiast liczne, ale nieczynne już kamieniołomy. Tereny wokół Strzelina wyróżniają się także ukształtowaniem terenu – przepiękne tereny można zwiedzać na przykład pieszo lub na rowerze. Amatorzy aktywnego wypoczynku z pewnością znajdą dla siebie niejedną rozrywkę. Nie rozczarują się także fani zabytków – cennymi zabytkami jest na przykład kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego i pw. Matki Chrystusa i Św. Jana Ewangelisty, czy też Rotunda Św. Gotarda. W Strzelinie jesteśmy także my – drukarnia Malina wyróżniająca sią najwyższą jakością pod względem usług poligraficznych.

Oferta nowoczesnej drukarni internetowej Strzelin wypełniona jest praktycznymi produktami spełniającymi oczekiwania wielu klientów. Przekrój usług jest naprawdę szeroki – w ofercie naszej drukarni internetowej Malina znajdziesz między innymi podkłady na biurko, papier firmowy, plakaty, ulotki A4, ulotki A3, A6, DL, a także ulotki A5, ulotki składane, pocztówki, plakaty jednostronne, katalogi szyte i klejone, kalendarze biurkowe, produkty dla hoteli i restauracji, menu szyte i składane, naklejki, plakaty jednostronne listwowane, notesy klejone, obrazy na płótnie canvas, notesy klejone z okładką i inne. Naszym zadaniem jest odpowiedzieć na potrzeby klienta na tyle skutecznie, by zechciał wrócić do nas w przyszłości.

Dlaczego warta wybrania jest właśnie drukarnia-malina.pl? Jest kilka powodów, które sprawiają, że nasi klienci nie żałują swojej decyzji. Po pierwsze, wyróżnia nas malinowa jakość, czyli najwyższa jakość, pod którą możemy się podpisać. Po drugie, zamówienia oraz dostawy realizujemy terminowo, mając na uwadze interes naszego klienta. Po trzecie, dbamy także o poziom obsługi klienta – dokładamy wszelkich starań, by cierpliwie odpowiedzieć na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu – zrobimy wszystko, by jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby! Nasza nowoczesna drukarnia internetowa Strzelin jest gotowa na przyjęcie kolejnych klientów!