Drukarnia Poznań

DRUKARNIA POZNAŃ

 

Tania drukarnia Poznań – daj szansę drukarnia-malina.pl na to, by przygotowała dla Ciebie profesjonalne wydruki online

 

W Poznaniu co roku organizowane są Międzynarodowe Targi Fantastyki, na które ściągają dziesiątki tysięcy osób z kraju i zza granicy. Początkowo Pyrkon organizowano w szkole, a w ciągu kilkunastu lat stał się największą imprezą w Poznaniu, pewnym symbolem wpisanym w nowoczesną historię miasta. Wiemy, że takie wydarzenie potrzebuje odpowiedniej reklamy, by ściągnąć coraz więcej zainteresowanych, nie tylko tej internetowej, ale także reklamy outdoor – banery na siatce mesh, plakaty z nadrukiem, czy ulotki, gazetki reklamowe i wizytówki. Dlatego – drodzy Poznaniacy – przedstawiamy się Wam my, drukarnia-malina.pl funkcjonująca jako najtańsza drukarnia Poznań.

 

Tania drukarnia cyfrowa Poznań – drukarnia Malina zadba o Wasze potrzeby 

 

Nie musicie już dłużej szukać specjalisty w dziedzinie druku, wystarczy, że zgłosicie się do nas – drukarnia-malina.pl i wybierzecie produkt, którego szukacie. Od niedawna rozszerzyliśmy nasz obszar dostaw na teren miasta Poznań, dlatego chętnie wydrukujemy dla Was hurtowo. Tania cyfrowa drukarnia Malina zawitała do Poznania i chętnie przekonamy mieszkańców miasta, że warto skorzystać właśnie z naszych usług! Wybierz drukarnia-malina.pl i już nigdy nie martw się o jakość i terminowość dostaw swoich wydruków.

 

Najtańsza drukarnia online Poznań – czym charakteryzują się produkty drukarnia-malina.pl?

 

To, co możemy powiedzieć o naszych produktach, to fakt, że są absolutnie wyjątkowe. Malina, którą wybraliśmy jako graficzną reprezentację naszej marki, oprócz ukrytej w sobie anegdoty, mówi też o tym, że z każdego zamówienia wyciskamy najlepszą malinową jakość. W dobie rozwoju wydruków cyfrowych nie wiadomo komu zaufać. Jest to całkiem zrozumiałe, zwłaszcza jeśli konkurencja jest naprawdę spora. Na co powinniście zwracać uwagę, decydując się na wydruki online i dlaczego to właśnie my damy Wam to, czego potrzebujecie? Drukarnia Malina może zaproponować swoim klientom następujące produkty:

 • menu szyte i składane,
 • wizytówki składane, wizytówki 85x55, wizytówki 90x50,
 • naklejki,
 • kalendarze biurkowe,
 • plakaty,
 • banery i gazetki reklamowe,
 • teczki ofertowe,
 • torby papierowe foliowane,
 • roll-upy,
 • papier firmowy,
 • katalogi szyte i klejone,
 • ulotki A5, ulotki A3, A6, ulotki A4, ulotki składane oraz DL
 • siatki mesh,
 • notesy klejone,
 • …i wiele innych produktów.

 

Wyróżniki drukarnia-malina.pl – oto czym charakteryzuje się najtańsza drukarnia Poznań

 

Jakie są wyróżniki drukarnia-malina.pl?

 • Po pierwsze, zwróćcie uwagę na asortyment i cenę. Niektóre firmy sztucznie zawyżają ceny produktów, żeby dawać rabaty. W taniej drukarni online Malina ceny są zawsze niskie, a dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty. 
 • Po drugie, warto też zwrócić uwagę na barwniki oraz techniki druku, które stosuje konkurencja. w nowoczesnej wielkoformatowej drukarni powinny być stosowane takie techniki druku, które są przyjazne dla środowiska i nie powodują uwalniania się toksycznych substancji do atmosfery. W najtańszej drukarni cyfrowej Poznań stosujemy technikę druku solwentowego, który zakłada stosowanie wyłącznie barwników pochodzenia naturalnego. Dzięki temu zamawiając z drukarnia-malina.pl dostaniecie nie tylko produkt wysokiej jakości i w przystępnej cenie, ale też produkt z gwarancją eko. 
 • Można powiedzieć, że to, czym wyróżniamy się na rynku drukarskim, to pierwszy kontakt. Wysyłacie do nas wiadomości, zapytania ofertowe, składacie zamówienia. Każdą wiadomość analizujemy, dopytujemy, jeśli coś jest dla nas niejasne, a także wyjaśniamy wszelkie wątpliwości, zanim przystąpimy do realizacji tanich druków online. Zdarza się tak, że ktoś zada nam pytanie i nigdy nie wróci. Cieszymy się również z takiego kontaktu, bo być może pomogliśmy tej osobie podjąć ważną decyzję. Nasza drukarnia online skupia się na zaspokojeniu potrzeb klientów.
 • Dewizą Drukarni Malina jest kontakt. Jeśli od samego początku osoba pisząca do nas wiadomość nie czuje się zaopiekowana, szanse na nawiązanie ciekawej współpracy są niewielkie. To właśnie ten pierwszy, a dla wielu nieznaczący kontakt, często decyduje o dalszej wspólnej pracy i zaufaniu. Nasi klienci są naszymi partnerami – poznaliśmy ich potrzeby, a oni zaufali nam na tyle, by wrócić do nas z kolejnymi zamówieniami. Wy też możecie znaleźć się w tej grupie, mieszkańcy Poznania! 

 

Nowoczesna drukarnia online Poznań – w drukarnia online Malina liczy się dla nas czas

 

Cenisz sobie czas? Pewnie, my też! Każdy ma go niewiele i doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna w relacjach z Wami jest terminowość. Jeśli czekasz na swoje zamówienie już kolejny dzień, a termin dostawy już dawno minął, wiesz, że nie warto wchodzić w taką współpracę. Nasze produkty wysyłamy w ciągu 2-3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Jeśli masz szczęście, a my jesteśmy akurat zaopatrzeni w dodatkowe wizytówki, naklejki czy ulotki reklamowe, wyślemy Ci je w ciągu 24 godzin. W przypadku zamówień indywidualnych koszt, czas realizacji i termin dostawy są ustalone indywidualnie i mogą się różnić od standardowego procesu.

Tania drukarnia internetowa Malina to strzał w dziesiątkę! Mamy nadzieję, że mieszkańcy Poznania wiedzą już, na co zwracać uwagę, decydując się na zamówienie wydruków online. Czekamy na Wasze wiadomości!

 


drukarnia-poznan