Drukarnia Lubań

Lubań to miasto zamieszkiwane przez ponad 20 tysięcy mieszkańców, leżące w województwie dolnośląskim. Położone zaledwie 25 kilometrów od Zgorzelca i 45 kilometrów od Jeleniej Góry. Lubań ma prawa miejskie od XIII wieku. Ciekawostką na temat Lubania jest fakt, że w XVII i XVIII wieku miasto słynęło z produkcji tekstyliów oraz sukna, a przede wszystkim wytwarzanych tutaj chusteczek do nosa. Obecnie miasto ma szansę zasłynąć jeszcze na skutek najwyższej jakości wydruku – w końcu swoje usługi oferuje tutaj drukarnia-malina.pl!

Drukarnia Malina to nowoczesna drukarnia online Lubań. Świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych. Rzesza zadowolonych klientów powracających do naszej drukarni dowodzi o tym, że nasze usługi cieszą się nie tylko popularnością, ale też odznaczają się najwyższą jakością.

Z czego dokładnie słynie drukarnia Malina? Lubimy mówić o tym, że z malinowej, najwyższej jakości. Tak jak malina jest owocem najwyższej jakości, tak i nasze wydruki cyfrowe wyróżniają się tym samym. W nowoczesnej drukarni online Lubań możesz skorzystać z wydruku ulotek jednostronnych, ulotek składanych, wizytówek, katalogów, kalendarzy, produktów dla hoteli oraz restauracji. Nasza oferta zawiera także naklejki, plakaty jednostronne, notesy klejone bez okładki, notesy klejone z okładką, papier firmowy, teczki Standard, teczki Standard Plus, torby papierowe foliowane, pocztówki, podkłady na biurko, roll-upy i wiele, wiele innych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Po pierwsze, wyróżnia nas najwyższa jakość, którą możemy zapewnić dzięki najnowocześniejszym maszynom formatu B1. Dzięki nim klient dostaje gwarancję jakości i świeży produkt. Po drugie, odznaczamy się profesjonalną i pomocną obsługą klienta gotową na to, by odpowiadać na nawet najbardziej skomplikowane zapytania. Po trzecie, zamówienia realizujemy terminowo i zwykle zajmuje nam to 2-3 dni robocze. O każdej zmianie informujemy klienta na bieżąco. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!