Drukarnia Kłodzko

Czy mieszkańcy Kłodzka wiedzą, czym jest ekologiczny druk i dlaczego mam tak duże znaczenie w tanich wydrukach online? Dobro naszej planety jest ważne. Nie da się ukryć, że coraz więcej firm wybiera ekologiczne opcje, zamiast dalszego niszczenia środowiska. Jest to niewątpliwy atut, który przyczynia się do wydłużenia życia Ziemi. Co robimy dla ekologii? Stosujemy technikę druku solwentowego. dzięki czemu w naszych drukach cyfrowych nie ma chemicznych barwników. A te naturalne pokrywają kolorem dokładnie tak samo, jak ich szkodliwe odpowiedniki. Przeprowadziliśmy wiele testów i możemy udowodnić, że nie ma żadnego spadku na jakości wydruków. 

 

Po drugie, nasze opakowania na Twoje zamówienie, są wykonywane z papieru po recyklingu – u nas nic się nie zmarnuje! Paczka jest szczelnie i bezpiecznie opakowana, a przy okazji nie zawiera dużej ilości plastiku. Opakowanie możesz śmiało wrzucić do niebieskiego pojemnika na papier, by ponownie dać mu drugie życie. Papier recyklingowy stosujemy też w naszych produktach, takich jak: teczki papierowe, koperty z nadrukiem, torby na prezenty

 

Podejście w stronę ekologii jest nam bliskie, bo dzięki temu możemy dumnie wspierać działania, służące dobru naszego środowiska. Staramy się ograniczyć emisję szkodliwych substancji do minimum. Tak działa tania cyfrowa drukarnia Malina i z tego jesteśmy dumni!

 

W aktualnej ofercie na stronie www drukarnia-malina.pl znajdziesz wiele smakowitych malinowych produktów, które umilą Twoim klientom biznesowe spotkania – gadżety reklamowe, ulotki z nadrukiem, naklejki drukowane po obrysie, które można nakleić na laptopa czy telefon, to tylko część z szerokiej gamy produktów, jaką dla Was przygotowaliśmy.  Jesteście ciekawi? Czekamy na Waszą wiadomość, mieszkańcy Kłodzka!

 

Wielkoformatowa Drukarnia Kłodzko działa 24 godziny na dobę – zamówienia i zapytania zbieramy przez stronę internetową i formularz kontaktowy. Teraz możecie skorzystać z możliwości, jaką daje e-commerce i zamówić swoje ulubione produkty, nie wychodząc z domu. Proste, prawda?

 

Złóż swoje pierwsze zamówienia na drukarnia-malina.pl już teraz!