Drukarnia Łódź

Kto chociaż raz pojedzie do Łodzi, powinien wstąpić na Piotrkowską! To najsłynniejsza ulica w tym mieście, choć to nie jedyne, co Łódź ma do zaoferowania! Manufakturę też warto zobaczyć na własne oczy. Łódź jest jednym z najstarszych polskich miast przemysłowych, dlatego też nie mogło nas tutaj zabraknąć – halo, halo, mieszkańcy, tania drukarnia online Malina jest już z Wami! Co Wy na to, by rozpocząć wspólną, malinową przygodę? 

 

Tanie wydruki online są tak popularne, że coraz więcej firm z branży poligraficznej decyduje się na tę możliwość. Jeśli jednak konkurencja jest naprawdę spora, trudno wybrać najlepszą dla siebie opcję. Rozumiemy to w 100%, dlatego przedstawimy Wam 7 powodów, dla których to właśnie długofalowa współpraca z drukarnią cyfrową Malina się opłaca! 

 

  1. Małe firmy mogą więcej! Tak, Drukarnię Malina tworzy niewielki zespół zapaleńców, którzy kochają tę pracę! Widać to przede wszystkim w zaangażowaniu, jakie wkładają w każdy kontakt z klientem. To sprawia, że jesteśmy z Wami już od pierwszej wysłanej wiadomości, aż do końca – wysyłki zamówienia. Dzięki temu, że nie ma u nas wielu pracowników, jesteśmy w stanie z dnia na dzień ulepszać techniki wydruków i współpracę z Wami! 
  2. Odległość nie ma znaczenia! Choć od Łodzi dzieli nas 200 km, nasz czas wysyłki jest taki sam dla wszystkich – wynosi 2-3 dni robocze. Tyle nam wystarczy, by zrealizować standardowe zamówienie. Jeśli jednak zamówisz coś, co aktualnie mamy na magazynie, czas oczekiwania na przesyłkę skróci się nawet do 24 godzin. Inny termin wysyłki ustalany jest jedynie w przypadku zamówień indywidualnych. Zamawiając produkty z Drukarni Łódź, pamiętajcie, że wysyłka ZAWSZE jest darmowa, pod warunkiem że wszystkie zamówione produkty wyślemy Wam pod wskazany adres.
  3. Atrakcyjne ceny i system rabatowy? Zgłoś się do nas! W dobie inflacji wiemy, że trudno jest wybrać pomiędzy zmniejszeniem zapotrzebowania na konkretne produkty a pozyskaniem nowych klientów. Nie ma firmy, która w tym czasie nie ma podobnych dylematów, dlatego ceny druków online w ofercie drukarnia-malina.pl są przyjazne klientom i na tyle akceptowalne, że nie będziesz musiał wybierać, gdzie ciąć koszty!
  4. Możliwość wykonania projektu od zera na specjalne zamówienie – wiemy, że jesteście osobami, które poszukują niestandardowych rozwiązań. Nie dziwi nas też, że chcecie, aby Wasz produkt wyróżnił markę na tle konkurencji i przyciągnął nowe zainteresowane współpracą osoby. To właśnie dlatego w nowoczesnej drukarni internetowej Malina wprowadziliśmy możliwość zamówienia indywidualnego projektu, który wykona nasz grafik wg Waszych wytycznych. Nieszablonowe myślenie i wychodzenie poza schemat jest tym, co lubimy najbardziej! W przypadku realizacji takiego projektu we współpracy z nami cena, czas realizacji i wysyłki są ustalane indywidualnie – zależnie od naszych możliwości. 
  5. Na marketingu znamy się całkiem nieźle, możemy się pochwalić portfolio ciekawych współprac, dlatego na stronie internetowej drukarnia-malina.pl znajdziecie materiały reklamowe: teczki z nadrukiem, ulotki, wizytówki, gazetki reklamowe, banery reklamowe z siatką mesh, plakaty i wiele innych! Stawiamy na maksymalną widoczność! Konsekwentne działanie pozwoli Wam się wyróżnić!
  6. Zmiana wnętrza? Zawsze z korzyścią dla klientów! Wnętrza mają to do siebie, że z czasem trzeba je zmienić i odświeżyć, by nie narzekać na nudę i wypłowiałe ściany. Z myślą o tym wprowadziliśmy do naszej oferty samoprzylepne tapety typu tailor-made, z modnym i stylowym wzorem, by odmienić wygląd restauracji lub pokoi hotelowych w mniej niż godzinę! Tapety nie blakną, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i dobrze zamontowane będą służyć przez wiele lat. 
  7. Kochamy ludzi i kontakt z nimi! Z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla Ciebie – lubimy, gdy klienci mają pytania i wątpliwości, dzięki temu wiemy, że zależy im na projekcie w takim samym stopniu, jak nam. Szkolimy się w duchu japońskiej szkoły i wiemy, jak efektownie rozwiązywać problemy, a także rozwijać się z korzyścią dla obu stron. 

 

Właśnie poznałeś siedem powodów, dla których Twoja współpraca z nami powinna stać się faktem! Czekamy na Twoją wiadomość – zespół Drukarni Malina