Drukarnia Milicz

Milicz to niewielkie miasto położone w województwie dolnośląskim, zamieszkiwane przez ponad 11 tysięcy osób. To zabytkowe miasto słynie przede wszystkim ze stawów hodowlanych, z którego też pochodzi lokalna odmiana karpia. Ryba jest regionalnym przysmakiem oraz wizytówką całej gminy. Sam Milicz to doskonałe miejsce wypadowe do wycieczek z Wrocławia – od stolicy Dolnego Śląska dzieli je kilkadziesiąt kilometrów. Sporą atrakcją Milicza jest także urokliwy Pałac Maltzanów wybudowany pod koniec XVIII wieku. Ten budynek pochodzący z czasów klasycystycznych jest ozdobiony licznymi rzeźbami oraz płaskorzeźbami nawiązującymi do mitologii. Co jeszcze warto wiedzieć na temat Milicza? Swoje usługi świadczy tutaj nowoczesna drukarnia internetowa Milicz, czyli innowacyjna drukarnia-malina.pl.

Jakie usługi proponuje drukarnia internetowa Malina? Wśród produktów oferowanych przez drukarnię można znaleźć katalogi szyte i klejone, papier firmowy, naklejki,  podkłady na biurko, menu szyte i składane,  notesy klejone, wizytówki 90x50, plakaty, ulotki składane, wizytówki 85x55, kalendarze biurkowe, wizytówki składane, ulotki A5, ulotki A3, A6, ulotki A4, oraz DL, teczki ofertowe i wiele innych produktów.

Z jakiego powodu nowoczesna drukarnia internetowa Milicz jest tak wyjątkowa? Wyróżnia ją zastosowanie nowoczesnych technologii wykorzystywanych w poligrafii. To innowacyjne rozwiązania sprzętowe, które pomagają drukować w najwyższej jakości oraz szybciej. Nowsze maszyny, to mniejsze ryzyko błędów, a większe zadowolenie klienta.

Kluczem do sukcesu są także stosowane papiery – zarówno standardowe, jak i ozdobne oraz powlekane. Wyróżnik stanowi także technologia solwentowa. Oznacza ona zastosowanie atramentów, do których używane są rozpuszczalniki organiczne. To niezwykła trwałość oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki temu wydruki nie bledną i nadają się do druków outdoorowych.

Tym, czym jeszcze wyróżnia się drukarnia Malina jest wysoka jakość obsługi klienta. Nowoczesna drukarnia internetowa Milicz to fachowe doradztwo, pomoc oraz profesjonalizm. Dzięki temu klienci chętnie wracają do drukarni-malina.pl.