Drukarnia Bolesławiec

Bolesławiecka ceramika nie ma sobie równych! To właśnie ona podbija cały kraj i zagranicę. Mieszkańcy Bolesławca mogą być dumni ze swojego dziedzictwa. Co sprawiło, że otwieramy się właśnie dla Was? Poznajcie naszą historię. 

 

Kilka lat temu, gdy jeszcze nikt nie słyszał o taniej drukarni internetowej Malina, kilkoro pasjonatów zebrało się razem i rozpoczęło dyskusję o tym, co zrobić z miłością do drukowania, kontaktów z ludźmi i pasją, która nie miała możliwości realizacji. Każda z tych osób miała inną pasję, inne priorytety, ale wszyscy chcieliśmy wejść do branży drukarskiej i wiedzieliśmy, że nam się uda. Co nam pomogło? Nieszablonowe myślenie out-of-the-box, entuzjazm i empatyczne podejście do każdego klienta. Wpadliśmy na to, że połączymy nasze siły i zgodnie z metodologią Kaizen, która wyznacza nam zawodowy rozwój, przeprowadzimy analizę ryzyka i wytyczymy rozwojowe kamienie milowe. Tak powstała tania drukarnia cyfrowa Malina, która choć niewielka, odnosi całkiem spore sukcesy, efektywnie rozszerzając swój obszar dostaw na całą Polskę.

 

Jeśli więc szukasz partnera, z którym wyciśniesz ze współpracy jak najwięcej, Drukarnia Bolesławiec poleca się Twojej uwadze!

 

Przyznajemy, że lubimy wyzwania. To nas nakręca i sprawia, że przemy do przodu, dostarczając Wam tego, czego potrzebujecie najbardziej. To właśnie dlatego produktem, który cieszy się sporym zainteresowaniem w nowoczesnej drukarni online Malina, jest produkt wykonywany na specjalne życzenie klientów.

 

Nie znajdziesz go w stałej ofercie, zamieszczonej na stronie drukarnia-malina.pl, możesz nam przesłać swój gotowy projekt lub opowiedzieć o swojej wizji, razem wypracujemy kompromis, który zadowoli obie strony! W przypadku realizacji przez naszą drukarnię customowego zamówienia, jego czas realizacji, wysyłki i cena są ustalane bezpośrednio z klientem. Dlaczego kochamy robić dla Was rzeczy spoza oferty? Bo możemy uwolnić nasze pokłady kreatywności, które w nas drzemią. Nie bój się obudzić smoka!

 

Zamawiając produkty z regularnej oferty, takie jak: materiały eventowe, materiały reklamowe, banery reklamowa wzmacniane siatką mesh, czy gazetki reklamowe, masz gwarantowaną atrakcyjną cenę i darmową dostawę. Nie ma więc żadnych przeszkód, byś zamówił więcej produktów, wyślemy je pod wskazany adres. 

 

Mieszkańcy Bolesławca, czy jesteście gotowi na malinowe zamówienia w drukarnia-malina.pl? Przekonajcie się, jak wygląda prawdziwy luksus za niewielką cenę!