teczki Standard Plus druk online

teczki Standard Plus

Teczka firmowa to doskonałe narzędzie, które pozwala w bezpieczny sposób przechowywać i przekazywać ważną dokumentację, czy też materiały marketingowe. Teczka papierowa wykonana jest z papieru kredowego mat 350 g. To trwały i solidny materiał, dzięki któremu teczka firmowa doskonale zabezpiecza dokumenty. Świetnie sprawdza się ona także jako narzędzie do reklamy firmy.

Drukarnia Malina specjalizuje się w wydruku teczek na dokumenty A4 – to uniwersalny i popularny format, który doskonale sprawdzi się do firmowych zastosowań. Oferujemy opcję premium – teczki ofertowe ze wcięciem na wizytówkę. Takie rozwiązanie nadaje teczce dodatkową funkcjonalność i pozwala ją w pewien sposób podpisać.


Teczka jednobigowa i dwubigowa – dopasuj każdy detal

Oferujemy teczki w różnych kolorach, dzięki temu możesz wybrać produkt, który będzie spójny z kolorystyką i wizerunkiem Twojej marki. Ponadto dla każdej teczki z nadrukiem można wybrać uszlachetnienie, a w naszej ofercie znajdziesz:

  • folię matową,
  • folię połysk,
  • folię soft Touch,
  • folię mat anti scratch (antyzarysowaniowa).

Oferujemy także połączenia folii matowej, soft touch i anti scratch z lakierem UV wybiórczym.

Przy składaniu zamówienia na teczki standard plus warto wybrać uszlachetnienie z folią, ponieważ folia skutecznie zapobiega szybszemu zmęczeniu produktu i pozwala uniknąć mikrouszkodzeń. Natomiast folia mat anti scratch jest folią nierysującą, dzięki temu teczka jeszcze lepiej znosi upływ czasu.

Oferujemy 3 opcje bigowania:

  • Opcja jednobigowa
  • Opcja dwubigowa 5 mm
  • Opcja dwubigowa 10 mm

Należy dopasować bigowanie do potrzeb i przeznaczenia teczki firmowej. Jeśli planujesz przechowywać w nich większą ilość dokumentów, to wybierz teczkę dwubigową. Natomiast modele jednobigowe świetnie sprawdzą się do przechowywania niewielkiej liczby kartek.


Teczka ofertowa standard plus z gumką – wybierz kolor i uszlachetnianie

Teczka firmowa powinna być wyposażona w gumkę. Ten prosty dodatek lepiej zabezpiecza dokumenty. Ponadto teczki ofertowe A4 z gumką wyglądają bardziej profesjonalnie niż np. modele wiązane. Jednocześnie realizujemy także projekty bez gumki – dopasowane do wymagań firmy.

Teczka ofertowa standard plus posiada szersze skrzydełka i wcięcie na wizytówkę na dole. Dzięki tym rozwiązaniom prezentuje się lepiej i bardziej profesjonalnie.

Nasza drukarnia realizuje zamówienia na teczki ofertowe A4 od 10 do nawet 5000 sztuk. Jeśli nie jesteś pewien co zamówić, skuś się na darmowy pakiet próbek. Pobierz naszą makietę i przygotowaną przez nas instrukcję przygotowania pliku, aby mieć absolutną pewność, że projekt teczek papierowych do firmy został odpowiednio przygotowany Pozwoli to na szybszą realizację zamówienia, co przekłada się na szybsze osiągnięcie celów biznesowych. Dodatkowo dostawa do jednego punktu jest zawsze gratis.