teczki Standard Plus druk online

teczki Standard Plus

Chroń dokumenty i reklamuj się - teczki z nadrukiem!

Teczki ofertowe to bardzo dobre rozwiązanie, aby w bezpieczny sposób przekazać materiały ofertowe lub ważną dokumentację w odpowiedniej postaci. Trwała gramatura papieru kredowego mat 350g dobrze zabezpieczy wszystkie informacje znajdujące się w teczce i pozostaną one nienaruszone. W ofercie Drukarni Malina znajdą państwo wyłącznie teczki w formacie A4. Rekomendujemy skorzystać z opcji premium, czyli teczki ze wcięciem na wizytówkę. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu sprawiamy, że każda teczka zostanie niejako podpisana dodatkowo i będzie wiadomo, skąd pochodzi.


Teczka standard plus z gumką - wybierz swój kolor

Warto, aby teczka została zaopatrzona w gumkę. W naszej drukarni możesz wybierać spośród aż siedmiu dostępnych barw. Wedle życzenia wykonujemy też teczki bez gumki. Proponujemy również 3 opcje bigowania: pierwsza z nich to opcja 1 bigowa (wówczas zmieścimy kilka kartek) druga 2 bigowa 5mm, która pozwoli pomieścić większą ilość kart. Jest też opcja 2 bigowa 10mm. Każdy nadruk na teczkach możemy wykonać w opcji jednostronnej lub dwustronnej. Przy składaniu zamówienia na teczki standard plus warto wybrać uszlachetnienie z folią, ponieważ folia zawsze skutecznie zapobiega szybszemu zmęczeniu produktu i pozwala uniknąć mikrouszkodzeń.


Wybierz uszlachetnienie i zabezpiecz teczkę z gumką

Dla każdej teczki z nadrukiem można wybrać uszlachetnienie, a w naszej ofercie można znaleźć: folię błysk, mat soft touch oraz lakier uv wybiórczy. Uszlachetnienia wykonuje się zawsze tylko jednostronnie (1/0). Nasza drukarnia realizuje zamówienia od 10 do nawet 5000 sztuk. Jeśli nie jesteś pewien co zamówić, skuś się na darmowy pakiet próbek. Pobierz naszą makietę i przygotowaną przez nas instrukcję przygotowania pliku, aby mieć absolutną pewność, że wszystko zostało przygotowane odpowiednio. Pozwoli to na szybszą realizację zamówienia, co przekłada się na szybsze osiągnięcie celów biznesowych. Dodatkowo dostawa do jednego punktu jest zawsze gratis.