Drukarnia Gdynia

Gdynia to kolejne nadmorskie miasto, które nas urzekło! Szum fal, pyszne gofry i morska bryza to smak wakacji, których nigdy nie zapomnimy. To właśnie sprawiło, że postanowiliśmy rozszerzyć nasz obszar dostawy o Gdynię. Oficjalnie więc możemy Was powitać jako tania cyfrowa drukarnia Malina, działająca na terenie całego kraju. Gofry z malinową polewą skradły serca turystów w sezonie letnim. Czy mieszkańcy Gdyni dadzą się skusić na równie pyszne malinowe wydruki online?

 

W nadmorskich miastach główną osią rozwoju jest turystyka, a więc gastronomia i hotelarstwo. Dobrze wiemy, że ostatnie lata nie były rozwojowe dla krajowej turystyki, a obecnie wielu właścicieli hoteli i restauracji walczy z inflacyjnymi cenami i notuje znaczny spadek liczby turystów, w porównaniu z poprzednimi latami. Naszą dewizą jest rozwój nastawiony na potrzeby klientów. Wprowadziliśmy do naszego asortymentu produkty dla branży HoReCa, takie jak: menu składane, menu szyte, podkładki pod talerze, zawieszki na drzwi z logo w atrakcyjnych cenach, by każdy właściciel obiektu gastronomiczno-hotelarskiego mógł wybrać spośród nich coś dla siebie, bez dodatkowych kosztów i wyrzeczeń. To jeszcze nie wszystko!

 

Drukarnia Malina jest firmą, w której myśli się znacznie szerzej – chętnie wychodzimy poza schemat, dlatego oprócz produktów wymienionych wyżej wprowadziliśmy też do naszej oferty produkty dekoracyjne home decor, dzięki którym Twoje wnętrze nabierze zupełnie nowego charakteru. A to wszystko w mniej niż godzinę! Jak to możliwe? 

 

Samoprzylepne tapety z grafiką działają na zasadzie naklejki – określasz konkretny wymiar, wybierasz wzór i zamawiasz produkt. Przed montażem wystarczy przetrzeć wybraną ścianę wilgotną gąbką, aby pozbyć się kurzu i potem można przykleić tapetę na ścianę, bez konieczności używania kleju do tapet. Tak przyklejona tapeta będzie trwałą dekoracją, która szybko odmieni wygląd wnętrza bez wysiłku! Usuwalne tapety typu tailor-made są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wyłuszczanie się kolorów. Dlatego nawet po kilku latach, dekoracja zachowuje świeże, intensywne barwy. 

 

Kolejną dekoracją, którą szczególnie polecamy właścicielom nadmorskich restauracji, są obrazy na płótnie canvas z wybranym motywem lub zdjęciem. Są lekkie, więc możesz zamówić od razu kilka sztuk. Dzięki nowoczesnej technologii drukowania fotoobrazy, które wysyłamy do Was, mają nadruk najwyższej jakości i są praktycznie nie do odróżnienia od malunku, a nie wymagają ramy, by mogły wisieć na ścianie. Chcesz zamówić tapetę lub obraz? Wyślij nam wiadomość! Wejdź na stronę drukarnia-malina.pl

 

Dlaczego warto z nami współpracować, skoro wokół działają konkurencyjne drukarnie? To pytanie, które zadajemy sobie codziennie, wchodząc w buty naszych nowych klientów, którzy mogą nie być pewni jakości wydruków online, na które się decydują, jak i jakości samej współpracy. To właśnie dlatego bierzemy wszystkie opinie pod uwagę i wdrażamy je w naszej codziennej pracy. 

 

Nie jesteśmy dużą firmą. Do niedawna działaliśmy głównie na terenie województwa śląskiego, gdzie znajduje się nasze stacjonarne biuro. W miarę rozkręcania naszej działalności postanowiliśmy rozszerzać stopniowo obszar dostaw na teren całego kraju. Chcieliśmy trafić głównie do mieszkańców z miast, w których nie ma dostępu do stacjonarnych punktów drukarskich, ale też odważnie wkraczamy na teren dużych miast, by mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko, by prężnie realizować naszą misję. W ofercie Drukarni Gdynia znajdziesz też: materiały eventowe, materiały reklamowe, naklejki drukowane po obrysie oraz produkt na indywidualne zamówienie, którego koszt, czas realizacji i wysyłki będą ustalane bezpośrednio z klientem. 

 

Naszą pasją jest też praca z ludźmi, dlatego chętnie odpisujemy na wiadomości, nawet jeśli nie są zapowiedzią wspólnej zawodowej ścieżki. Kochamy być dla Was, a najbardziej cieszy nas udział w Waszych sukcesach – to właśnie wyróżnia nas spośród konkurencyjnych firm drukarskich, działających na rynku.

 

Z nowoczesną drukarnią Malina po prostu Wam się opłaca!