Drukarnia Alwernia

 

Czy warto inwestować w niewielkie miejscowości? To pytanie często towarzyszy tym przedsiębiorcom, którzy decydują się na otworzenie swojego biznesu w konkretnym miejscu na mapie Polski. Z jednej strony, niewielkie miasta giną w gąszczu tych większych, ale z drugiej, wiele się mówi o wykluczeniu, którego nie powinno być. Wiedząc o tych rozterkach, połączyliśmy siły i możliwości. Tani druk cyfrowy Malina dostarcza swoje produkty do Alwerni już od dziś!

Każda tania drukarnia cyfrowa może się rozwijać, jeśli rozwija swoją ofertę i prężnie dostosowuje do potrzeb rynku. W naszej ofercie, oprócz tradycyjnych produktów, takich jak: ulotki składane, notesy, katalogi szyte, znajdziesz też produkty dla branży gastro, hotelarskiej i produkty dekoracyjne: naklejki drukowane po obrysie, fototapety samoprzylepne, obrazy na płótnie canvas.

To jest właśnie to, co wyróżnia drukarnię cyfrową online Malina spośród konkurencji, choć to jeszcze nie wszystko! Nasze produkty są specjalnie przygotowywane zgodnie z projektem, ale jeśli nie ma w aktualnej ofercie tego, czego potrzebujesz, spytaj o produkt. Być może będziemy mogli Ci pomóc i przygotować dla Ciebie dokładnie to, czego szukasz. W takim przypadku, czyli wykonania produktu na zamówienie, tania drukarnia online Malina ustala bezpośrednio z klientem czas realizacji i dostawy oraz indywidualny koszt, uzależniony od projektu.

Standardowy termin dostawy w naszej Drukarni Alwernia  to 2-3 dni robocze. Jeśli po tym czasie nie otrzymasz swojego zamówienia, niezwłocznie się z nami skontaktuj! Wyjaśnimy zaistniałą sytuację.

To, czym staramy się kierować w naszym pozyskiwaniu współprac biznesowych, to partnerstwo i atrakcyjne ceny. Mimo rosnącego kryzysu ekonomicznego, w nowoczesnej drukarni cyfrowej Malina zawsze możesz liczyć na malinowe rabaty! Przekonaj się o tym już teraz!