Drukarnia Środa Śląska

Środa Śląska to niewielkie miasto położone na Dolnym Śląsku, jedna z najstarszych miejscowości w tym regionie. Słynie ze skarbu średzkiego, który został odkryty w latach 80-tych XX wieku. Odnaleziono wówczas klejnoty koronne pochodzące z czasów średniowiecznych. Są tym samym uznawane za jeden z najcenniejszych skarbów Dolnego Śląska, a samo odkrycie wywołało też niemałą sensację. Skarb średzki można oglądać w starym ratuszu stanowiącym siedzibę Muzeum Regionalnego w Środzie Śląskiej. Ponadto Środa Śląska położona jest przy sporych złożach gliny, co sprawia, że chętnie budowane są tutaj nowe inwestycje. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tego dolnośląskiego miasta? Swoje usługi świadczy tutaj drukarnia-malina.pl, która oferuje swym klientom wyjątkową jakość druku i doskonałą obsługę klienta.

Nowoczesna drukarnia Środa Śląska to tak naprawdę drukarnia Malina. Drukarnia-malina.pl jest drukarnią cyfrową dostępną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Szczególnie klienci biznesowi znajdą coś dla siebie w szerokiej i bogatej ofercie nowoczesnej drukarni cyfrowej Środa Śląska. Do dyspozycji klientów są między innymi roll-upy, podkłady na biurko, wizytówki 85x55, torby papierowe foliowane, kalendarze biurkowe, wizytówki składane, siatki mesh, ulotki A3, A6, plakaty, ulotki A4, oraz DL, katalogi szyte i klejone, ulotki A5, wizytówki 90x50, papier firmowy, banery i gazetki reklamowe, naklejki,  menu szyte i składane, notesy klejone, ulotki składane, teczki ofertowe i wiele innych produktów. Nieważne, czy szukasz produktów na własny użytek, czy dla swojej firmy, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w drukarnia-malina.pl.

Dlaczego wybór nowoczesnej drukarni internetowej Środa Śląska to dobre rozwiązanie? Drukarnia-malina.pl wyróżnia się doskonałą, malinową jakością. Zespół wykwalifikowanych pracowników oraz najwyższej klasy maszyny to doskonały duet, który dba o jakość wydruków i zadowolenie klientów. Ponadto, drukarnia internetowa Malina troszczy się o terminowość realizowania zamówień, kontakt z klientem oraz zachowaniu najwyższej jakości. To wszystko sprawia, że drukarnia Malina spełni Twoje oczekiwania!