Drukarnia Bieruń

 

Mieszkańcy Bierunia! Działamy u Was od niedawna, ale prężnie! Nasza siedziba znajduje się na rynku, dlatego serdecznie zapraszamy Was na pogawędkę i malinową współpracę do taniej Drukarni online Malina! Czekamy na Was i mamy nadzieję, że zostaniemy z Wami na długo!

Dlaczego to właśnie w Bieruniu powstała nowoczesna drukarnia internetowa Malina? Jesteśmy z okolic, łatwy dojazd, atrakcyjna lokalizacja, czego można chcieć więcej? Naszą drukarnię tworzą osoby, które kochają wyzwania! Zakładanie firmy w trudnym momencie gospodarczym kraju jest wyzwaniem, ale wierzymy, że z pomocą naszych partnerów uda nam się nie tylko przetrwać, ale także rozwinąć skrzydła!

Jakie tanie wydruki online znajdziesz na drukarnia-malina.pl? Powiedz nam, czego potrzebujesz, a z pewnością się dogadamy – jednymi z najczęściej wybieranych produktów z naszej oferty są wizytówki, ulotki składane, banery reklamowe na siatce mesh, katalogi szyte, kalendarze trójdzielne, koperty drukowane. Dużym zainteresowaniem cieszą się też menu składane, obrazy na płótnie canvas, dedykowane branży gastronomiczno-hotelarskiej.

Czy możemy zając Wam jeszcze chwilę? Chcielibyśmy powiedzieć, dlaczego możecie u nas zamawiać zarówno online, jak i osobiście – właśnie dlatego, że w Drukarni Malina, zamawiając produkty w dowolnie wybrane miejsce, macie zawsze darmową i bezpieczną dostawę kurierską. Oczywiście, niektórzy mieszkańcy Bierunia będą chcieli obejrzeć swoje wydruki i skonsultować ewentualne poprawki osobiście, dlatego chętnie zapraszamy na wcześniej umówione spotkanie.

To, co warto zapamiętać – Drukarnia Malina to miejsce, w którym zawsze jesteście mile widziani, otwarte na długofalową współpracę. Wykonujemy na zamówienie to, czego nie mamy w codziennej ofercie. Kochamy niestandardowe myślenie, więc możecie nas zaskoczyć swoim projektem – dołożymy wszelkich starań, by druk online spełnił Wasze oczekiwania.

Czekamy na Wasze wiadomości i zapraszamy na spotkanie z malinową ekipą od poniedziałku do piątku od 8:00-16:30.