Drukarnia Orzesze

 

Orzesze, hej, hej, czy jesteście z nami? Tu nowoczesna tania drukarnia online Malina, odbiór! To właśnie u Was już działa, już jest nasza drukarnia, w której zamówisz unikalne i ekologiczne produkty skrojone na miarę Twoich potrzeb! Co znajdziesz w ofercie drukarni internetowej Orzesze? Produkty reklamowe – plakaty jednostronne listwowane, banery reklamowe na siatce mesh, czy roll-upy, które są ergonomiczne, dzięki czemu z łatwością przeniesiesz je z miejsca na miejsce, a to dopiero początek.

Ekologia to ważny temat, nie tylko dla nas, ale dla całej planety. Robimy co w naszej mocy, by nasze produkty były jak najbardziej ekologiczne, dlatego używamy techniki druku solwentowego. Barwniki, których używamy do nadania pięknych i głębokich kolorów na Twoich wydrukach online, są naturalne i pochodzą z dóbr, jakimi obdarzyła nas matka natura. Opakowania, w które pakujemy zamówienia, pochodzą z recyklingu, jak część naszych produktów – koperty drukowane i torby papierowe Premium.

Dbałość o środowisko to jeden z naszych celów, dlatego chętnie korzystamy z nowinek, dzięki którym możemy wprowadzać ekologiczne techniki do drukarni wielkoformatowej Malina. Kolejnym celem, jaki postawiliśmy przed sobą, jest nieustanny rozwój, wykrywanie problemów i opracowywanie ich rozwiązań. Tak działa model KAIZEN, który wprowadziliśmy w naszą codzienność.

Wydruki online dostępne na rynku drukarskim w kraju znacznie się do siebie różnią, ale są niezwykle popularne. Trudno się temu dziwić – mieszkańcy niewielkich miast nie mają innej możliwości zamówienia wydruków jak kupno przez Internet lub w większym okolicznym mieście. Ta forma sprawdziła się zwłaszcza w 2020 r., kiedy wszystkie stacjonarne punkty były zamknięte. Na stronie drukarnia-malina.pl znajdziesz towary, które pokochasz od pierwszego zamówienia!

Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami, jeśli chciałbyś zamówić swój projekt na indywidualnych warunkach – jesteśmy elastyczni i dostosujemy nasze zasoby do Twoich potrzeb!

Daj się skusić na malinowe pogawędki przy herbacie i wpadnij do naszej siedziby, w jednym z miast na Śląsku!