Drukarnia Lędziny

 

Czy Lędziny już korzystają z tego, że w mieście po sąsiedzku działa tania drukarnia online Malina? Jeśli jeszcze nie byłeś w Bieruniu na rynku, zapraszamy na smaczną malinową kawę i wydruki online, które pokochasz od pierwszego zamówienia! 

Druk online to jedna z najczęstszych form oferowania  produktów na zamówienie, takich jak: wizytówki, ulotki składane, kalendarze trójdzielne, koperty z nadrukiem, roll-upy czy banery reklamowe na siatce mesh. Zamówienia internetowe otworzyły wielu firmom z branży możliwości oferowania swoich produktów w kraju i za granicą bez ograniczeń. Nie inaczej jest z tanią drukarnią internetową Malina – oferujemy zawsze darmową dostawę, na razie na terenie kraju. Wystarczy, że wybierzesz wspólne miejsce dla wielu zamówień i voila! Możesz się cieszyć swoimi zamówionymi produktami już po 3 dniach roboczych.

Co więcej, nasza dostawa jest bezpieczna, terminowa i bezkolizyjna w większości przypadków. Kierowaliśmy się wyborem najbezpieczniejszej firmy kurierskiej, która ma największe doświadczenie w przewozie delikatnych paczek na długie dystanse. Ze swojej strony oferujemy bezpieczne, szczelne i ekologiczne opakowanie, które skutecznie zabezpieczy Twoje zamówienie przed uszkodzeniem.

Jeśli pierwszy raz wejdziesz na naszą stronę drukarnia-malina.pl musisz założyć konto klienta i wówczas możesz przystąpić do składania zamówień. Może zdarzyć się tak, że interesującego Cię produktu nie znajdziesz w e-sklepie, skontaktuj się z nami mailowo lub osobiście i sprawdź, jak poradzimy sobie z nietuzinkowym wyzwaniem!


Kochamy klientów, którzy mają wysokie wymagania nie tylko co do jakości produktu, ale również co do projektu. Daleko nam do myślenia standardowego i nawet powielając zamówienie dla zadowolonego klienta, zawsze je delikatnie modyfikujemy, by dodać coś od siebie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące założenia konta lub naszych produktów – odezwij się do nas!

To jak, mieszkańcy Lędzin, widzimy się na kawie w Drukarni Malina?